DHARMA A ZMYSEL ŽIVOTA

Občas nastane v živote situácia, niekedy možno aj nie celkom príjemná, a vy si poviete:„Asi to tak má byť.“ Skutočnosť, že vo vesmíre nie je žiadna nehoda, že všetko je také, ako má byť, je ústredným motívom východného svetonázoru. Aj fakt, že píšem tieto riadky a vy ich čítate, nie je náhoda. Každý z nás sme na svojej ceste a spoločne sa točíme vo veľkej súhre vesmírnych udalostí.

Pokračovať v čítaní: DHARMA A ZMYSEL ŽIVOTA

Vianočné menu jogína: bezmäsité, zdravé, sattva

Keď sa ma priatelia na joge pýtali, čo pripraviť na štedrovečerný stôl, váhala som. Vianočné vegetariánske menu? Nikdy som nevarila tradičné jedlá na vegetariánsky spôsob. Mäso mi nechutilo, tak prečo by som vymýšľala niečo, čo sa priblíži jeho chuti?…

Pokračovať v čítaní: Vianočné menu jogína: bezmäsité, zdravé, sattva

Losovanie SKY YOGA EUROPA

Gratulujeme!

Vylosovali sme šťastlivého výhercu akcie SKY YOGA EUROPA 2016. Losovanie prebehlo online, na základe náhodného výberu True Random Number Generator org. Do losovania sa zapojilo 73 účastníkov, ktorí si prišli zacvičiť jogu na strechu Europa Business Centrum Banská Bystrica.

Šťastlivou výherkyňou sa stáva Anna Koščová. Srdečne jej gratulujeme!!!! S Ankou sa osobne spojíme, aby sme jej odovzdali symbolický poukaz, ktorý v predajni vymení za krásne vecičky.

zoznam-mien

random

Pokračovať v čítaní: Losovanie SKY YOGA EUROPA

Záklonový workshop

Záklonové pozície v joge sú pomerne ťažké. Určite patria k fyzicky náročnejším. Vnímame pri nich limity tela. Ak sa necvičia správne, s dobrou rozcvičkou, môžu byť zradné. Ich správny nácvik spevňuje svalstvo chrbta. Zvládnutie asán pomáha otvoriť hrudník, uvoľniť ramená. Zlepšujú celkovú ohybnosť chrbtice, stimulujú nervový systém a upravujú trávenie.

Náš vek môže byť meraný pružnosťou chrbtice, takže toto stretnutie kľudne volajme omladzujúci workshop :-).

Pokračovať v čítaní: Záklonový workshop

Sladké pokušenie

Sladké pokušenie, ktorému nemusíte odolať.

Po pár mesiacoch je tento víkend bez cestovania, bez presúvania. Fungujeme do pohody doma, v Banskej Bystrici. Od skorého, ale aj tak lenivého a pozvoľného rána vymetáme v silnej trojke (dve osoby a Sony) gastronomické prevádzky nášho utešeného námestia. Naozaj po dlhej dobe stretávame bystrických priateľov a známych. Dnes je to s cieľom: leňoším, oddychujem, nešportujem, nepracujem, nečítam dennú tlač.

Pokračovať v čítaní: Sladké pokušenie