WORKSHOP: Ladie´s yoga

Pozývame Vás milé dámy a slečny na osobitý workshop zameraný pre potreby úžasného ženského tela i duše.

WORKSHOP: Ladie´s yoga

Príspevok: 11,- Euro
Deň a čas: sobota, 15.00 - 18.00
Miesto kurzu: TVOJA JOGA, T. Vansovej 10, B.Bystrica
Lektor: Monika Valová
Prihlasovanie sa: info@tvojajoga.sk alebo 0918 374 997

Ladie´s yoga

Je venovaný pre ženy všetkých vekových kategórii, bez ohľadu na predošlé skúsenosti s jogou. Môžete sa tešiť na úvodnú prednášku Umenie byť ženou a následnú jogovú prax so záverečnou meditáciou.

Umenie byť ženou

Prostredníctvom prednášky si priblížime tematiku mesačných fáz ženy. Bližšie si vysvetlíme jednotlivé fázy, čo nám v našom živote pomôže lepšie si naplánovať činnosti, aby sme dosiahli vnútornú pohodu, osobné naplnenie i pracovný úspech. Naučíme sa viesť svoj život jedinečným ženským spôsobom a dosahovať svoje vysnívané ciele.

 

Jogová prax

Hlavná časť workshopu predstavuje plynulú jogovú zostavu pre ženy podľa Lady Niguma, čím dodáme telu potrebný pohyb a jemne stimulujeme náš hormonálny systém. Postupne harmonizujeme a správne aktivujeme všetky čarky (energetické centrá nášho tela) prostredníctvom asán obsiahnutých v zostave. Prebudíme v sebe skrytú ženskú silu, energiu a zároveň jemnosť a pôvab.

Meditácia za zvuku tibetských misiek

Na záver si doprajeme vyladenie mysle, chvíľku vedomého odpočinku. Vnesieme rovnováhu do uponáhľaných dní a dovolíme telu v pokoji preliečiť naše jemnohmotné telo. Využijeme pri tom silné terapeutické účinky tibetských misiek. Práve vďaka ich zvuku, vibrácií a rezonancii, ktoré pôsobia na fyzický, energetický, fyziologický a emocionálny stav sa vyladíme, očistíme a pozitívne naprogramujeme.

Pripravené pre Vás bude chutné občerstvenie a pitný režim.

 

Dovidenia :-)