TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

TVOJA JOGA

nielen YOGA

FLOW YOGA

Flow Yoga je kreatívna forma Hatha Yogy, ktorá jemne plynie. Lekcia nie je zbytočne rýchla, ani dynamická. Umiernený jogový pohyb rešpektuje v prvom rade plynulý dych. Cvičíme tak, aby ste sa aj po skončení stretnutia necítili "zničení", skôr príjemne osviežení, spokojní a dobre nalaldení.

 

Na Flow Yoge sa budeme pomaly a dôsledne pohybovať cez sériu jednotlivých ásan. Pózy môžu byť zdokonaľované a posilnené, bez pocitu vniknutia do ďalšieho pohybu, ďalšieho dychu alebo ďalšej predstavy. Pomalý prietok vám umožní oboznámiť sa so svojim telom, spraviť si prestávku a vytvoriť si čas na to, aby ste sa dostali do svojho vnútra.

 

Lekcia vychádza z Hatha Yogy (najtradičnejší štýl jogy), preto pracujeme nielen s asánami, ale aj s dychom vo forme pranajámy a s meditáciou (upokojením mysle). Veľakrát je záverečná relaxácia spojená s príjemnou vizualizáciou, aby sme zamestnali našu stále blúdivú a aktívnu myseľ koncentráciou na príjemné predstavy a pocity, ktoré nám pomôžu naštartovať proces uvoľnenia a samoozdravenia nášho múdreho tela. Praktizovaním Flow Yogy sa zlepšuje je zlepšenie mentálne a fyzické zdravie.

 

Odporúčanie:  Vhodné pre záujemcov o plynulé cvičenie. Zlatá stredná cesta v rámci náročnosti lekcie. Neznalosť nediskriminuje. Zameriavame sa predovšetkým na vlastné zmysly, pozitívne emócie, koncentráciu smerom von i dovnútra.

 

Náročnosť lekcie:   **   (Náročnosť vysvetlivky: *mierna, **stredná, *** náročná )