TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

TVOJA JOGA

nielen YOGA

HAPPY ACTIVE  - nielen pre aktívnych seniorov! veľmi pestrá skladba

Joga pre aktívnych ľudí v strednom i zrelšom veku. Určená pre všetkých, ktorí si chcú zacvičiť, urobiť tak niečo pre svoje zdravie a pri tom sa chcú cítiť naozaj dobre. Vek nie je obmedzením. Ľudia v zrelšom veku hodiny vyhľadávajú, pretože postupom času pociťujú blahodárne účinky v podobe lepšej mobility kĺbov, väčšej sile a svalovej pružnosti. Pomocou jogy sa zlepšuje držanie tela. Chôdza je sviežejšia, ráno sa ľahšie vstáva z postele, cez deň nenastupuje tak rýchlo únava a večer sa skvalitňuje spánok. Joga umožňuje telu, aby bolo zdravé a vitálne. Jej výsledkom je spomalenie procesu starnutia telesne i psychicky. Na hodinách Happy Active sa nestaráme len o zdravú chrbticu a pohybový systém. Jogové pozície ovplyvňujú telo ako celok. Trénujeme srdce, dych, zlepšujeme trávenie, cvičením štartujeme imunitný systém, zmierňujeme prípadné prejavy menopauzy. Cvičením harmonizujeme telo, pohladkáme dušu a nabijeme sa pozitívnou energiou.

 

„Happy Active“ znamená „ šťastná - aktívna“. Asi aj preto si ju veľmi obľúbili aj mladé mamičky, ktoré nedávno prešli tehotenstvom a teraz majú popri bábätku menej času iba na seba. Joga im prinesie prinavrátenie funkčnosti panvového dna, odstránenie bolestí chrbtice, spevnenie tela a zlepšenie elasticity pokožky. Dokážu si pri cvičení veľmi dobre oddýchnuť a dočerpať energiu, ktorú celý deň rozdávajú svojim drahým.

 

Odporúčania:  Lekcia má pestrú skladbu klientov bez vekového obmedzenia. Väčšinou majú nejakú skúsenosť s jogou alebo iným pohybom, ale nie je to podmienka účasti. Skupinové cvičenie je vhodné pre ľudí, ktorí chcú telo spevniť, posilniť, zároveň si chcú udržať zdravú ohybnosť a pružnosť.

 

Náročnosť:   **    (Náročnosť vysvetlivky: *mierna, **stredná, *** náročná)