Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2018 TVOJA JOGA

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

Keď ľudia počujú slovo joga, zvyčajne myslia na pózy a asány. Aj keby sme si jogou zlepšovali iba fyzickú kondíciu, čas strávený cvičením by nebol márny. Hoci pre naše telo prináša široké spektrum výhod, predstavuje oveľa viac, ako iba cvičenie. Pomáha nám prežiť emocionálnu pohodu a nazrieť do nášho vnútra.

 

Joga je 5000 rokov stará tradícia a múdrosť. Hoci sa len nedávno dostala na náš kontinent, našla si veľa priaznivcov. Od jej historického počiatku až po súčasnosť vzniklo veľa druhov jógových škôl. Rozmanitosť štýlov je spôsobená jednak jej vývojom v čase, ale aj vďaka trendom a požiadavkám spoločnosti.

 

Slovo joga znamená “spojenie”.  Nezávisle od štýlu jogy, všetky majú totožný cieľ: spojenie princípu the body–mind–spirit do jedného fungujúceho celku. Joga prinása jednotu a harmóniu. Stávame sa vyrovnaní, pokojní a uvoľení. Ako sa mení naše vnútorné rozpoloženie, menej intenzívne reagujeme na vonkajšie tlaky. Uváženejšie konáme v interakcii s ľudmi a situáciami. Nie je to prejav pasivity, len voľba vlastných priorít.

 

JOGA, O JOGE, UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

TVOJA JOGA

nielen YOGA