TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

TVOJA JOGA

nielen YOGA

Hodiny pre začiatočníkov sú zostavené tak, aby sa aj nový člen oboznámil s technikami cvičenia a s dýchaním. Začína sa jednoducho od základných pozícií, ktoré sa učia častejším opakovaním. Zo začiatku je svalstvo menej pružné a schopné kratšej výdrže, preto sa volia jednoduchšie varianty cvikov. Hodina sa prispôsobuje možnostiam cvičencov v skupine.

 

Na svoje si prídu ľudia bez skúseností, ale aj so skúsenosťami, pretože vždy ponúkame alternatívy. Rešpektujeme telo a jeho možnosti. Dôraz kladieme na sebauvedomenie, nápravu pohybových stereotypov, strečing a posilnenie svalov ako aj na celkovú regeneráciu organizmu. Začiatočníkom na hodine ponúkame prácu s doplnkami a pomôckami, ktoré im umožnia cvičiť pohodlne a so želaným efektom.

 

Lekcie pre začiatočníkov vám prinesú vedomosti ako cvičiť. Vysvetľujeme, ako zaujať postavenie tela, zapájať svaly, učíme vnímať možnosti tela a rozsah. Objasňujeme ako pôsobia jogové pozície na náš organizmus a zdravie (z aspektu detoxikácie, regenerácie, trávenia, hormonálnej sústavy, endokrinologickej sústavy…) .

 

Ak chcete s jogou začať, odporúčame navštíviť u nás vedenú lekciu pod názvom BASIC YOGA.

AKO PRACUJEME A ČO VÁM HODINA PRINESIE

HODINA PRE ZAČIATOČNÍKOV