Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2018 TVOJA JOGA

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

POMÔCKY A OBLEČENIE

Neoddeliteľnou súčasťou cvičenia jogy je dobrá protišmyková jogamatka. Pri cvičení vám poskytneme podložku, ale pokiaľ máte svoju osobnú, nič vám nebráni, aby ste si ju nosili so sebou. Sme vybavení nemeckými podložkami Bodhi, ktoré sú vyrobené z materálov neohrozujúcich našu planétu ani vaše zdravie (test sgs eko-tex standard 100 eu).

 

Medzi ostatné doplnky patria aj bloky, ktoré  pomáhajú pri polohách v stoji. Ľudia, ktorí s jogou začínajú a menej flexibilní klienti, majú tak možnosť vykonať cvik správne a bez deformácie polohy (asány). Pri cvičení doma rovnako dobre pomôže hrubá kniha. Jogové opasky a popruhy  predlžujú ruky. Slúžia na zachytenie tej časti tela, ktorú sa pokúšame dosiahnúť. Zvyčajne ide o nohu. Rovnako dobre poslúži šál alebo bavlnený opasok zo župana. Pri pravidelnom cvičení sa rýchle navráti do tela pružnosť a tak môžu pomôcky  “dediť ”  noví klienti.

 

Deka slúži na prikrytie tela počas meditácie či relaxu. Niekoľkokrát zložená pod ramenami poslúži pri polohe sviečka, zrolovaná ako bolster sa používa v predklonoch alebo v rôznych druhoch jogových sedov. Pre relaxačné jogy poskytujeme klientom vankúšiky na oči, záťažové vrecká a joga valce.

 

Oblečte sa pohodlne, aby vám odev poskytoval komfort a neobťažoval vás v pohybe. Aj v zime buďte oblečený v ľahkých vrstvách. Akonáhle sa telo zahreje dychom a pohybom, môžete nátelník odložiť. Podľa možností cvičte naboso, aby ste vytvorili s podložkou priamy kontakt a boli v pozíciách stabilní. Ak sa vám potia ruky alebo chodidlá a na podložke sa šmýka, používajte jogové uteráky určené na tento účel. Priľnú k podlžke a odsajú vaš prebytočný pot.

Klientom štúdia

radi a ochotne pomôžeme

pri správnom výbere jogamatky pre domáce cvičenie.

TVOJA JOGA

nielen YOGA