TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

POMÔCKY A OBLEČENIE

Neoddeliteľnou súčasťou cvičenia jogy je dobrá protišmyková jogamatka. Pri cvičení vám poskytneme podložku, ale pokiaľ máte svoju osobnú, nič vám nebráni, aby ste si ju nosili so sebou. Sme vybavení nemeckými podložkami, ktoré sú vyrobené z materiálov neohrozujúcich našu planétu ani vaše zdravie (test sgs eko-tex standard 100 eu).

 

Medzi ostatné doplnky patria aj bloky, ktoré  pomáhajú pri polohách v stoji. Ľudia, ktorí s jogou začínajú a menej flexibilní klienti, majú tak možnosť vykonať cvik správne a bez deformácie polohy (asány). Pri cvičení doma rovnako dobre pomôže hrubá kniha. Jogové opasky a popruhy  predlžujú ruky. Slúžia na zachytenie tej časti tela, ktorú sa pokúšame dosiahnuť. Zvyčajne ide o nohu. Rovnako dobre poslúži šál alebo bavlnený opasok zo župana. Pri pravidelnom cvičení sa rýchle navráti do tela pružnosť a tak môžu pomôcky  “dediť ”  noví klienti.  Deka slúži na prikrytie tela počas meditácie či relaxu. Niekoľkokrát zložená pod ramenami poslúži pri polohe sviečka, zrolovaná ako bolster sa používa v predklonoch alebo v rôznych druhoch jogových sedov. Pre relaxačné jogy poskytujeme klientom levanduľové vankúšiky na oči, záťažové dychové vrecká a joga valce a meditačné sedáky.

 

Oblečte sa pohodlne, aby vám odev poskytoval komfort a neobťažoval vás v pohybe. Aj v zime buďte oblečený v ľahkých vrstvách. Akonáhle sa telo zahreje dychom a pohybom, môžete nátelník odložiť. Podľa možností cvičte naboso, aby ste vytvorili s podložkou priamy kontakt a boli v pozíciách stabilní. Ak sa vám potia ruky alebo chodidlá a na podložke sa šmýka, používajte jogové uteráky určené na tento účel. Priľnú k podložke a odsajú váš prebytočný pot.

Návštevníkom radi

pomôžeme pri správnom

výbere jogamatky

pre domáce cvičenie.

TVOJA JOGA

nielen YOGA