TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

TVOJA JOGA

nielen YOGA

PRÍSPEVKY NA CVIČENIE

JOGA, PILATES  (otvorené lekcie podľa rozvrhu)

60 - 75 min.    5,00 € / 1 os. (jedno rázový prísp.)

60 - 75 min.    4,50 € / 1 os. ( z kreditu )

 

Joga v Mestskom parku (leto)

dobrovoľný finančný dar

 

INDIVIDUÁLNE HODINY (1 max 2 osoby)

60 min.           25,00 € / 1 os.

75 min.           30,00 € / 1 os.

plus 5 € ďalšia osoba

 

KREDIT

Pri kreditnom príspevku vo výške od 50 € je aplikované 10 %-né zvýhodnenie pre: skupinové cvičenie, zľava na aromaterapiu a joga pomôcky partnera Prana Energy. Kredit je neprenosný ale časovo neobmedzený. Kredit sa nedá použiť na súkromné lekcie a semináre s hosťujúcimi lektormi.

 

DARČEKOVÉ KARTY

Možnosť zakúpenia kreditu v darčekovom balení. Možnosť zakúpenia jednorázového poukazu na cvičenie, kurz v darčekovom balení.

 

 

DOBROVOĽNÝ finančný dar (Dāna)

Výška daru je individuálna, každý podľa svojej životnej situácie a možností. Darom podporíte, aby sme mohli v tejto činnosti pokračovať.

Dāna je sanskrtské a pálíjské slovo, znamenajúce štedrosť alebo filantropiu. V budhizme je jednou zo základných Dokonalostí a prostriedkom, ako potlačiť vrodenú ľudskú chamtivosť a egoizmus. Ako u všetkých prospešných (i neprospešných) činov však aj tu rozhoduje vznešený a nesebecký úmysel, nie len obyčajný skutok sám. V tradičných budhistických krajinách sa vzťahuje najmä na darovanie jedla a rúch mníchom. V týchto krajinách je tiež bežné, že ďakuje nielen obdarovaný ale aj dávajúci, pretože mu obdarovaný poskytol príležitosť vykonať záslužný čin.