TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

TVOJA JOGA

nielen YOGA

REZERVÁCIA CVIČENIA

klik pre zväčšenie...

ROZVRH

Vysvetlivky úrovne cvičenia: *mierna, ** stredná, ***pokročilá

Joga sála má ohraničenú kapacitu miest, aby bol zabezpečený rovnaký komfort. Prihlásením sa na lekciu cez Rezervačný systém máte garantované miesto na cvičenie a získavate možnosť spravovať si vlastné tréningy on-line.

REZERVAČNÝ PORIADOK - Pravidlá a postup rezervácie:

 

1. Na lekciu si rezervujete miesto.

 

2. Vytvorením rezervácie akceptujete Rezervačný poriadok Štúdia TVOJA JOGA. Vaša rezervácia sa považuje za záväznú, preto ju prosím uskutočnite iba v prípade seriózneho záujmu.

 

3. Vytvoriť rezerváciu na cvičenie je možné po prihlásení sa do Rezervačného systému.

 

4. Prihlásenie do Rezervačného systému TVOJA JOGA:

 A) Webstránka: Kliknutím na tlačidlo  „Zarezervujte si cvičenie“.

 B) Facebook:  Kliknutím na tlačidlo „Rezervovať “.

 

5. Rezervačný systém ponúka rozvrh. Zvoľte si kliknutím na rozvrh: deň a lekciu, ktorú chcete navštíviť.

 

6. Ak ste nový používateľ, vytvorete si účet kliknutím na políčko VYTVORENIE ÚČTU.  Úvodná on-line registrácia vyžaduje, aby ste vyplnili: meno, priezvisko, telefónne číslo, platný e-mail a heslo, ktoré chcete používať. V zápätí je Vám na uvedený mail odoslaný aktivačný kód na dokončenie registrácie.

 

7. Pri výbere lekcie sledujte: dátum, čas a druh cvičenia, kde sa prihlasujete. Rezervačný systém sa otvára na 2 týždne dopredu. Pod jedným účtom je možné rezervovať iba jednu osobu na lekciu.

 

8. Systém zobrazuje pri každej lekcii maximálnu  kapacitu, ako aj aktuálnu naplnenosť. V prípade zrušenia lekcie zo strany štúdia z technických príčin, sú všetci prihlásení kontaktovaní  najneskôr hodinu pred lekciou.

 

9. Na cvičenie sa môžete rezervovať aj keď nie je voľné miesto. Zaujmete pozíciu Náhradník. Všetci náhradníci sú v prípade uvoľnenia miesta informovaní pomocou mailovej notifikácie.  Na uvoľnené miesto sa potom dostane ten, ktorý sa rezervuje v systéme ako prvý.

 

10. Úspešná rezervácia je potvrdená na váš e-mail formou potvrdzujúcej Rekapitulačnej správy.  

 

11. Rezervované cvičenie vám pripomíname SMS správou (3 hodiny pred lekciou).  Ak Vám nebola doručená, neznamená, že sa cvičenie neuskutoční. Mohlo dôjsť iba k zlyhaniu technológie. Overte si prosím aktuálny stav telefonicky (0918 374 997). Správy majú iba pripomínací charakter, neslúžia na storno rezervovanej lekcie.

 

12. Štúdio sa otvára 30 min. pred začiatkom lekcie a zamyká sa 5 minút pre začiatkom lekcie.

 

13. Ak sa nemôžete cvičenia zúčastniť, rezerváciu prosím zrušte včas. Zrušenie rezervácie je možné iba elektronicky -  najneskôr 4 hodiny pred cvičením. V prípade rannej lekcie (o 6.30, 7.00, 8.00 hod.) a v prípade SKY YOGA EUROPA je potrebné zrušiť rezerváciu najneskôr do 19.00 hod. predchádzajúceho dňa.

 

14. Zrušenie lekcie zo strany návštevníka:

A) kliknutím na spätný odkaz ukazujúci na storno rezervácie, ktorý je súčasťou potvrdzujúceho e-mailu,

B) v správe vlastných cvičení (Rezervačný systém).

Zrušenie rezervácie cez sms, mail alebo inou formou správy nemusí byť akceptované.

 

15. Nezrušenú rezerváciu alebo rezerváciu zrušenú neskoro (t.j.  menej ako 4 hod. pred poobednou lekciou, neskôr ako po 19.00 hod. pre doobedné lekcie)  je seriózne uhradiť pri vašom ďalšom cvičení.

Takýto prístup je zodpovedný a fér pre lektora, ktorý vám venuje svoj čas a úsilie a tiež pre ostatných. Na lekciu je častokrát prihlásených niekoľko nahradníkov, ktorých svojim rozhodnutím neprísť (aj napriek sérii pripomienok cvičenia zo strany štúdia) oberáte o možnosť zrelaxovať. Snažíme sa o pestovanie obojstranného korektného prístupu.

 

16. Na hodinu v štúdiu môžete prísť aj "naslepo" bez on-line prihlásenia v rezervačnom systéme, ale:

A) Ak už budeme kapacitne obsadení, nemusí vám byť cvičenie umožnené. Na cvičenie majú prednostné právo vopred rezervovaní záujemcovia.

B) Ak sa pre nenaplnenosť lekcia zruší, štúdio nemá návštevníka bez rezervácie ako informovať, a teda nenesie zodpovednosť  za jeho rozhodnutie prísť na lekciu "na-slepo".

 

17. Cvičenie trvá v rozpätí od 60-90 minút podľa druhu lekcie. Príspevok na lekciu je jedno rázový alebo sa aplikuje odpočtom z nabitého kreditu. Výška príspevku na cvičenie závisí od lekcie (skupinová, individuálna) alebo inej ponúkanej aktivity TVOJA JOGA o.z. (seminár, školenie, workshop.)

 

ĎAKUJEME :-)