Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2018 TVOJA JOGA

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

TVOJA JOGA

nielen YOGA

ROZVRH A REZERVÁCIE

Postup rezervácie v Divadle Štúdio tanca:

Rezervačný systém používame preto, lebo počet miest v sále je limitovaný. Obmedzenie sa netýka letných hodín (jún, júl, august), kedy cvičíme prevažne von v Mestskom parku, Banská Bystrica.

 

1. Kliknutím na tlačidlo rezervovať sa môžete prihlásiť na lekciu. Na stránke sa vám zobrazí rezervačný systém, kde si môžete spravovať vaše tréningy. Rezervačný systém cez Facebook je plne aktívny a funkčný nezávisle od zariadenia, ktoré používate (telefón, počítač, tablet...). Obrázková nápoveda, kde kliknúť? Rezervácia cez web. Rezervácia cez Facebook.

 

2. Pri registrácii vyplňte celé svoje meno, telefónne číslo a e-mail.

 

3. Sledujte dátum a prevádzku, kde sa prihlasujete. Joga prebieha na miestach - štúdio TVOJA JOGA a v letných mesiacoch na streche, otvorená terasa - 19. poschodie Európa Business Center. Rezervačný systém sa otvára na dva týždne dopredu.

 

4. Rezervačný systém zobrazuje pri každej lekcii maximálnu kapacitu, ako aj aktuálnu naplnenosť lekcie.

 

5. Na lekciu jogy sa môžete rezervovať aj keď už nie je voľné miesto. Zaujmete pozíciu náhradník. Všetci náhradníci sú v prípade uvoľnenia miesta informovaní pomocou mailovej notifikácia. Na uvoľnené miesto sa potom dostane ten, ktorý sa rezervuje prvý.

 

6. Úspešná rezervácia je obratom potvrdená na e-mail. V prípade, že nedostanete potvrdzujúcu správu, rezervácia nebola vykonaná.

 

7. Správa na mobil vám pripomenie cvičenie, upresní miesto cvičenia podľa počasia (leto: Mestský park alebo Divadlo Štúdio tanca). Správa je odosielaná cca 2 hodiny pred cvičením.

 

8. Ak sa nemôžete lekcie zúčastniť, rezerváciu prosím zrušte včas. Zrušenie rezervácie je možné najneskôr 6 hodín pred jogou. Lekcia sa dá zrušiť kliknutím na spätný odkaz poukazujúci na storno rezervácie, ktorý je súčasťou potvrdzujúceho e-mailu. Takýto prístup je zodpovedný a fér pre lektora, ktorý vám venuje svoj čas a úsilie a tiež pre ostatných nahradníkov, ktorí získavajú šancu dostať sa na cvičenie.

 

9. Ak na hodinu v štúdiu prídete bez prihlásenia a my už budeme kapacitne obsadení, nebude vám žiaľ cvičenie umožnené.

 

10. Cvičenie trvá v rozpätí 60-75 minút podľa druhu lekcie. Jedno rázový príspevok je podľa druhu cvičenia 3,50- 4,00 Euro. V prípade záujmu si môžete kúpiť permanentku na 10 vstupov, ktorá ponúka istú cenovú úľavu. Permanentka je prenosná, časovo neobmedzená. Počas letného stretnutia v parku je príspevok vo výške 3 euro.

 

 

Postup rezervácie SKY YOGA EUROPA:

 

1. Podmienkou pre platnú rezerváciu miesta na jogu je vopred zakúpený voucher (vstup).

 

2. Voucher v sume 6,- Euro sa dá kúpiť:

- osobne na hodine jogy,

- cez PayPal,

- po kontakte s TVOJA JOGA ( telefón: +421(0)918 374 997, mail: info@tvojajoga.sk).

 

3. Rezerváciu miesta urobíte štandardným postupom registrácie, a to buď cez rezervačný systém na web stránke alebo kliknutím na ikonu „rezervovať“ cez Facebook.

 

4. Na úvodnú registráciu vyplňte celé meno, telefónne číslo a e-mail. Skutočné údaje potrebujeme výlučne na komunikáciu s vami.

 

5. Pri rezervácii si vyberte PREVÁDZKAREŇ – Europa BC a potom dátum z kalendára.

 

6. Na svoje meno môžete v jeden deň prihlásiť iba jednu osobu.

 

7. Na dokončenie rezervácie budete potrebovať vložiť overovací číselný kód. Tento kód je uvedený na voucheri (vstupenke), ktorý získate akonáhle uhradíte príspevok na jogu.

 

A)  Ak ste vstup kupovali osobne, použijete číslo na vstupenke.

B)  Ak ste vstup kupovali cez Pay Pal, zadávate číslo transaction ID z emailového potvrdenia o platbe  (Kde ho nájdete? Klikni obrázok TU).

 

8. Úspešná rezervácia vám bude obratom potvrdená e-mailom. V prípade, že nedostanete potvrdzujúcu správu, rezervácia nebola vykonaná. Potvrdzujúci email obsahuje údaje o tom: kde sa cvičí, kedy, s kým, dátum a hodinu, do kedy je možné jogu stornovať !

 

9. V prípade nepriaznivého počasia sa necvičí. Rezervácie sú organizátorom stornované a voucher (poukaz na vstup) ostáva platný na iný termín. O zrušení jogy kvôli počasiu je bezodkladne poskytnutá informácia formou sms.

 

10. Správa na mobil cca 2 hodiny pred jogou vám pripomenie cvičenie, ako aj upresní mesto stretnutia.

 

11. Storno rezervácie je možné iba online, a to 12 hodín pred začiatkom, pretože tak je umožnené aj niekomu inému, aby sa prihlásil.  Ako sa odhlásim? Kliknem na spätný link z potvrdzujúceho emailu. (Klik. Obrázok TU ). Storno hodiny telefonicky, cez sms a mail nie je akceptované. V prípade Vašej neúčasti peniažky nevraciame.