Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Vinyasa joga, Medical joga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2017 TVOJA JOGA 

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

TVOJA JOGA

nielen YOGA

ROZVRH A REZERVÁCIE

Happy active joga,

HAPPY ACTIVE Joga, v stredu 16.45-17.45

Postup rezervácie na jogu v Divadle Štúdio tanca:

 

Počet miest v interiéri je limitovaný. Obmedzenie sa netýka letných hodín (jún, júl, august) v Mestskom parku.

 

1. Kliknutím na tlačidlo rezervovať sa môžete prihlásiť na lekciu. Na stránke sa vám zobrazí rezervačný systém, kde si môžete spravovať vaše tréningy. Rezervačný systém cez Facebook je plne aktívny a funkčný nezávisle od zariadenia, ktoré používate (telefón, počítač, tablet...).

 

2. Pri registrácii vyplňte celé meno, telefónne číslo a e-mail.

 

3. Pri rezervácii sledujte dátum, na ktorý sa prihlasujete. Ak sú v danom týždni hodiny kapacitne naplnené, systém vám automaticky ponúkne najbližšiu voľnú hodinu.

 

4. Na svoje meno môžete prihlásiť iba jednu osobu.

 

5. Úspešná rezervácia vám bude obratom potvrdená e-mailom. V prípade, že nedostanete potvrdzujúcu správu, rezervácia nebola vykonaná.

 

6. Správa na mobil vám pripomenie vaše cvičenie, upresní miesto cvičenia podľa počasia (leto: Mestský park alebo Divadlo Štúdio tanca). Správa je odosielaná 2 hodiny pred začiatkom lekcie.

 

7.  Ak sa nemôžete cvičenia zúčastniť, rezerváciu včas zrušte. Zrušenie lekcie je možné najneskôr 6 hodín pred cvičením. Lekcia sa dá zrušiť kliknutím na spätný odkaz poukazujúci na storno rezervácie, ktorý je súčasťou potvrdzujúceho e-mailu.

 

8.  Ak na hodinu v interiéri prídete bez prihlásenia a my budeme už kapacitne obsadení, nebude vám žiaľ cvičenie umožnené :-( .

 

9. Lekcia jogy trvá v rozpätí 60 až 70 minút. Jedno rázový príspevok na jogu je 3,50 Euro. V prípade záujmu si môžete na hodine kúpiť permanentku na 10 vstupov, ktorá ponúka istú cenovú úľavu. Permanentka je prenosná a časovo neobmedzená. Počas letného cvičenia von v Mestskom parku je príspevok vo výške 3 Euro.