Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2018 TVOJA JOGA

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

TVOJA JOGA

s Dankou

SKY YOGA EUROPA  od júna 2018 

Na slnečnej terase Europa Business Center zažiješ pokoj a zmierenie nad pulzujúcim mestom.  Joga pri západe slnka.

 

Aj toto leto bude TVOJA JOGA sprievodcom série jogy pod holým nebom. Jedinečný výhľad na farebné mesto Banská Bystrica - srdce Slovenska, ktoré žije svojim rytmom. Malebná okolitá príroda. Pohľad, ktorý ťa upúta. Vzdušný priestor na terase, jemný vánok na tvári a odraz bronzového slnka na pokožke. Vzdialení od zeme, blízko k oblohe. S pocitom vyrovnanosti budeme hľadať náš stred a uzemnenie. Perfektný spôsob, ako sa uvoľniť po celom dni a odprevadiť zapadajúce slnko.

 

Cvičíme kreatívnu jogu. Plynulý prechod jogových pozícií so synchronizovaným dýchaním. Pokoj a súlad. Sila a flexibilita. Zdravie a harmónia.

 

Jogové stretnutia majú dĺžku 60 minút aktívneho cvičenia a sú vedené lektorom. Zahŕňajú prax rôznych pozícií (asán) a záverečnú relaxáciu (shavasana). Po skončení lekcie máte možnosť doplniť tekutiny, zdieľať emócie alebo iba chvíľu ticho meditovať.

 

 

Joga sa ukázala byť uceleným prístupom. Je príjemná fyzicky, duševne aj duchovne. Nech ťa neodradí vek, ani skúsenosti.

 

Sky is the limit.

 

 

 

Ako sa môžeš pridať na SKY YOGA EUROPA?

 

Registrácia.

Počet miest na terase je obmedzený, preto sa dá prísť cvičiť len na základe rezervácie. Rezervuj sa jednoducho, buď cez webstránku alebo Facebook TVOJA JOGA.

 

Voucheru/ vstupu.

Vstup na jogu sa kupuje vopred pred samotnou rezerváciou miesta, a to buď cez Pay Pal, osobne na hodine jogy alebo po telefonickom kontakte. Prečítaj si prosím dôsledne viac informácii ku kúpe vstupu a k rezervácii miesta. Nezabudni, že na úspešné dokončenie rezervácie je potrebné uviesť kontrolné číslo vopred zakúpeného voucheru (vstupu).

 

Kedy sa cvičí ?

Každý pondelok od 19.00 hod. Cvičíme od  11. júna 2018.

 

Kde sa cvičí ?

19. poschodie Europa Business Center, Banská Bystrica. Stretávame sa o 18.45 hod. (presne) vo vnútri Europa Shopping Center pri pobočke Tatra Banka. Spoločný presun.

 

Príspevok na cvičenie.

Príspevok na jogu je 6,- Euro. Platba vopred cez Pay Pal, alebo osobne na hodine jogy. Po zaplatení získate voucher (poukaz na vstup). Voucher môžete zakúpiť už od konca mája a použiť ho ľubovoľne v priebehu doby cvičenia.

 

Oblečenie.

Pohodlné, vrstvené. Priestor neposkytuje šatňu, preto je dobré prísť v športovom.

 

Jogamatky.

Vybavenie na jogu je súčasťou cvičenia. Ak uprednostníte vlastnú podložku, bez problémov si ju prineste

 

Počasie.

V prípade nepriaznivého počasia sa necvičí. Rezervácie sú organizátorom stornované a voucher (poukaz na vstup) ostáva platný na iný termín. O zrušení jogy kvôli počasiu je bezodkladne poskytnutá informácia formou sms.