TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

Lebo každý si môže nájsť svoj vlastný spôsob jej vnímania a prijatia. Na jogu sa netreba pozerať s predsudkami. Joga učí o vnútornej pohode a vyrovnanosti cestou cvičenia, dýchania a relaxácie. Joga je pre všetkých. Nie je nedosiahnuteľnou métou na piedestáli. Neučíme ako si dať nohu za hlavu. Vedieme k učeniu, ako mať rád a starať sa o telo,  s ktorým sme sa narodili.

PREČO NÁZOV: TVOJA JOGA?

"MODERNÁ" JOGA

Už pri prvých týždňoch cvičenia spozorujete výsledky.  Silnejšie telo, väčšia flexibilita a mobilita, zmiernenie bolestí. Jasnejšia myseľ, viac energie. Ľahšie zvládanie problémov,  nadhľad.

Znie vám to ako všeliek? Pravda je taká, že keď sa náš vnútorný svet začne meniť, prejaví sa to na našom vyžarovaní, konaní a na vnímaní vonkajšieho sveta.    

TRANSFORMÁCIA

Súčasná joga nasleduje aktuálny trend a potrebu wellness žitia. Býva často oslobodená od filozofickej podstaty. Aj napriek tomu má s tradičnou jogou spoločný zámer. Vedie k postupnej premene: k dosiahnutiu zdravšieho tela, predĺženého dychu, upokojenej mysle a vyrovnaným emóciám. Vedie k uvedomeniu si seba samého a našej vnútornej sily.

TVOJA JOGA o.z. má snahu vytvárať príjemné a priateľské miesto v Banskej Bystrici, kde sa navzájom stretávajú ľudia nezávisle od skúseností či veku,  aby si zacvičili jogu celým srdcom a venovali v prvom rade pozornosť sami sebe. Učíme ich vedome pracovať s telom a dychom. Sami vnímame jogu ako architektúru života. Je to radostná hra, ktorá uvoľní napätie a pohladká dušu.

 

Monika, Beky, Mirka, Danka, Peťa

TVOJA JOGA

nielen YOGA

Nezávisle od štýlu jogy, všetky majú totožný cieľ: spojenie princípu “the body–mind–spirit”  telo–myseľ–duša do jedného fungujúceho
a harmonického celku.