Joga a Brunch. Wellness zážitok na úrovni všetkých zmyslov.

Strávte s nami perfektnú nedeľu. Dopoludňajšia predĺžená joga v spojený s kvalitným a chutným jedlom. Zacvič si Slow flow jogu, zrelaxuj a spapkaj u nás delikátny vegetariánsky raňako-obed, jednoducho: brunch.

Aké to vlastne bude?

JOGA

Vedená lekcia s Monikou v štýle Slow flow joga. Táto joga je vhodná pre všetky úrovne, pre mužov i ženy, ktorí v nej môžu nájsť svoje osobné výzvy. V reflexívnom tempe sa ohľaduplne pohybujeme v pomalej a jemnej vinyase. Pomalý tok medzi pozíciami vám umožňuje zoznámiť sa so svojim telom, vytvoriť reflexnú pauzu a nájsť čas ísť do vnútra. Na tejto hodine je možnosť vylepšiť a posilniť pozície bez toho, aby ste sa cítili nútení prejsť do ďalšieho pohybu a dychu. Slow flow vinyasa je ako terapeutický tanec, pohybová meditácia. Na záver si doprajeme predĺženú šavasánu v sprievode tibetských mís a iných zvukových nástrojov, aby ste sa dokonale uvoľnili na úrovni tela i mysle, ponorili sa do svojej tichosti.

BRUNCH

Môžete sa tešiť na príjemné posedenie pri čaji s chutným jedlom v priestore nášho zenového štúdia. Pripravili sme si pre vás nedeľný brunch formou vegetariánskeho, zdravého a vyváženého pokrmu. Jedlo bude pre oko pestré, pre chuť lahodné, so sladkou bodkou na konci. O kuchyňu sa postará tím profesionálnych kuchárov z Bystričko Bistro, ktorí nám pripravia jedlo (hádam okrem avokáda) z lokálnych surovín. Prezradíme, že aj chlebík bude domáci a avokádo nevynecháme pre jeho zdravé tuky, ktoré neupchávajú cievy a nezvyšujú „zlý“ cholesterol.

Joga a brunch

Chceš vedieť viac?

Joga a Brunch s Monikou 
Dátum: 25.10.2020(nedeľa) 
Trvanie: od 9.00 hod. - 11.00 hod. 
Príspevok na udalosť: 15,- Euro 
Miesto: TVOJA JOGA, T. Vansovej 10, B. Bystrica 
Prihlasovanie sa: info@tvojajoga.sk alebo 0918 374 997 

Podujatie sa bude konať pri rešpektovaní aktuálnych opatrení v počte max do 10 účastníkov.  

Vieš ako vzniklo slovo Brunch?

Pomenovanie “brunch” je spojenie dvoch anglických slov, a to breakfast (raňajky) a lunch (obed). Tento nápad zaviesť brunch vznikol údajne v Anglicku v 19. storočí. Tamojší ľudia chodil v nedeľu ráno do kostola a vynechávali raňajky. Po príchode domov bolo na raňajky už neskoro a na obed privčas. Preto domácnosti vymysleli ideálne riešenie, a to spojiť raňajky s obedom

U nás si nedeľný brunch môžeš vychutnať v spojení s jogou. Príď s priateľom, priateľkou, mamkou, sestrou, manželkou alebo manželom. Ak aj prídeš na jogu a brunch sám/ sama, stretneš príjemných ľudí. Čas spoznať sa o kúsok lepšie, ale i otvoriť zaujímavé a pestré témy o jedle, o zdraví, o joge, o tom, že vegetarianske jedlo vôbec nemusí byť fádne…

Tešíme sa na Vás!!!

 

Daniela Lászlová, TVOJA JOGA nielen YOGA

Blog

Menu
error: Content is protected !!