Joga apríl. Od apríla sme trošku zmenili koncept lekcií, konkrétne ich trvanie. Keďže s jarou nastupujú práce v záhradkách, ale i turistika, bicykel alebo iné outdoorové aktivitky, budeme predlžovať trvanie video lekcií. Už v minulosti sa nám na základe Vašich spätných reakcií osvedčilo nechať video lekcie na dlhšie obdobie, pretože pre každého je vhodný nakoniec iný čas a deň. Niekto cvičí zásadne ráno, niekto podvečer, niekto cez obednú prestávku, niekto stihne aj 2 krát…atď.

JOGA APRÍL

  • Power joga bude od pondelka 18.00 do štvrtka doobeda do 10.00.
  • Hatha joga bude od štvrtka 18.00 do nedele doobeda do 10.00.
Ak si poobede vybehnete napríklad na korčule, alebo si vybehnete na blízke stráne, ráno ći druhý deň si ponaťahujete svalovicu na našej lekcii. Nezabudnite, že s teplejšími dňami si môžete vyložiť Vás notebook na terasku, na záhradku, na balkón ( ak máte túto možnosť). Len si sledujte, aby na Vás a Vaše zariadenie nepražilo slniečko a tiež ak ste alergici, asi to nebude najideálnejšie počas peľového obdobia.
Možnosti s jarou nám každopádne narastajú, len sa hýbte a nezabudnite aj na kompenzačný zdravý pohyb formou jógy.

CHCEM SA PRIDAŤ NA CVIČENIE

  • CHCEM CVIČIŤ LEN NEVIEM, KEDY MÁM ČAS. Všetky video lekcie budú dostupné na viac dní (3 1/2 dňa), tak že sa pokojne prihláste aj v prípade, že nestihnete cvičiť v konkrétny deň a hodinu, kedy my vysielame v premiére.
  • AKO CVIČENIE PREBIEHA? Cvičíme cca 60-70 minút, podľa náplne lekcie. Dych, pohyb, relax. Spolu uvoľníme telesné i duševné napätie. Navádzame na správnu formu dýchania. Dych je nástroj uvoľnenia i opory v mnohých pozíciách. Vďaka plynulosti, navodenia príjemného pocitu Vám čas veľmi rýchle plynie. Učíme rozlišovať, nacítiť a prežiť, nie len mechanicky opakovať. Lekcie sú pre všetky úrovne: začiatočník/ skúsený.
  • PRIHLÁSENIE SA. Prihlás sa na cvičenie najneskôr 15 minut pred začiatkom lekcie: https://tvojajoga.sk/rozvrh/rezervacia Ak ste sa neskoro spamätali, zavolajte na naše štúdiové číslo 0918 374 997, Mirka L. Vám bude rada asistovať.
  • PRÍSPEVOK NA LEKCIU. Vaše finančné príspevky na lekciu nám pomáhajú kryť najmä produkciu lekcie ale máličko pomôžu aj štúdiu, ktoré je dlhodobo zavreté z dôvodov pre nás všetkých známych. Od nás dostanete do mailu priebežne informácie ohľadne finančného daru. Mail obsahuje info, ako nás podporiť platbou a kde. Jedno rázový príspevok za lekciu je 4,- Euro alebo  príspevok 20,- Euro , ktorý vydrží na 6 lekcií.
  • V deň videopreméry lekcie  pošleme do emailu link. Netreba žiadne inštalácie.
  • Môžete ako predlohu na cvičenie s nami použiť: mobil, tablet, notebook, počítač, TV a dokonca aj hernú konzolu.

 

Blog

Menu