Joga s bábätkami

  1. Tvoja Joga
  2. Lekcie
  3. Joga s bábätkami
 

Lekcia hatha jogy pre mamičky za prítomnosti bábätiek vo veku od 2 mesiacov do 11 mesiacov. Väčšia časť lekcie je určená mamičkám. Zameraná je na spevnenie svalstva po pôrode a uvoľnenie unavenej chrbtice.

Joga pre mamičky s bábätkami

Väčšia časť hodinovej lekcie jógy je určená práve mamičkám. Zameraná je na spevnenie brušného svalstva po pôrode, zmiernenie bolestí chrbta, ktoré vzniká z neustáleho zdvíhania a dieťatka. Príjemné natiahnutie celého tela, relaxácia a uvoľnenie.  Úvod lekcie je venovaný uvoľneniu a jednoduchému dychovému cvičeniu, kedy sa mamičky aj bábätká naladia sa na spoločné cvičenie. S deťmi mamičky cvičia jemne formou láskavého pohladenia alebo hry, kedy získavajú ich zrakovú a motorickú pozornosť. Kým bábätká do 4 mesiacov bývajú kľudnejšie menej aktívne, deti od 5 mesiacov sledujú maminky viac, vnímajú podnety a dajú sa motivovať k pohybu pomocou hračiek. Priebeh lekcie sa vždy prispôsobuje momentálnemu rozpoloženiu a potrebám detí ako aj ich veku. Táto lekcia je skvelý spôsobom, ako tráviť čas so svojím dieťaťom v uvoľnenom prostredí a tiež príležitosťou na spojenie sa s ostatnými ženami, ktoré prechádzajú rovnakými skúsenosťami ako vy.

Mamičky nemusia mať predchádzajúce skúsenosti s jogou.

Facebook skupina pre organizáciu cvičenia

Odporúčanie
Vlastnú deku pre bábätko, hračku alebo hrkálku. Pre lekciami kontaktujte lektorku Katku telefonicky (0905 644 572) a informujte ju o svojej účasti alebo komunikujte navzájom prostredníctvom našej Facebook skupiny Joga pre mamičky s bábätkami - TVOJA JOGA .
Náročnosť lekcie
Mierna
Trvanie lekcie
60 min.
Menu