Súkromná zvukoterapia

  1. Tvoja Joga
  2. Lekcie
  3. Súkromná zvukoterapia
 

Súkromná zvukoterapia ako individuálny prístup pre jednotlivcov. Liečenie zvukom je účinná a overená praktika. Využíva vibračný zvuk na znižovanie stresu, zmenu vedomia a vytváranie hlbokého pocitu pokoja, pohody a lepšieho zdravia.

Súkromná zvukoterapia

LIEČENIE Uzdraviť (sloveso) – Oslobodiť sa od nevoľnosti, choroby; Opäť sa cítiť dobre: ​​obnoviť zdravie; Prekonanie (nežiaduceho stavu); Obnoviť pôvodnú čistotu alebo celistvosť.

Liečenie zvukom

Využíva vibračný zvuk na znižovanie stresu, zmenu vedomia a vytváranie hlbokého pocitu pokoja a pohody. Všetko vo vesmíre, vrátane ľudského tela, je tvorené vibráciami, rôznymi frekvenciami. Touto praxou sa snažíme vrátiť harmóniu späť do tela, vyčistiť všetky blokády, vrátiť ľahkosť, naladiť vás na váš prirodzený rytmus. Tieto postupy pracujú s energetickými centrami tela (čakrami), ako aj s mozgovými vlnami. Podporujú hlbší stav relaxácie a stimulujú telu vlastné prirodzené liečivé schopnosti.

Keď dôjde k hlbokej relaxácii prostredníctvom upokojujúceho, rezonančného zvuku, je telo ovplyvnené na bunkovej úrovni a otvára tok energie, aby nás posunul späť k vibračnému zosúladeniu so zdravím. Zvuk nám môže pomôcť posunúť našu energetickú frekvenciu z nižšej na vyššiu a odstrániť tak nižšie frekvencie emócií, ako sú strach, hnev a zášť. Zvuk môže tiež odblokovať blokované emócie a uvoľniť ich s ľahkosťou a gráciou.

Frekvencia emócií

Liečenie zvukom 1 na 1 je individuálne

Niekedy môžeme začať ľahkým intuitívnym pohybom alebo vedomým dychom. Technikami, ktoré pomôžu uvoľniť telo od okamžitého napätia, aby následne hlbšia relaxácia v sprievode zvukových nástrojov (tibetské spievajúce misky, koshi, tingsha, kikongi…) mohla prejsť k dlhodobému stresu, vibračne nízkym emóciám. Tie sa ako nánosy ukladajú na rôznych úrovniach /obaloch nášho tela.  Dlhodobo usádzaný stres, neschopnosť oslobodiť sa, ale i podvedomé strachy zasahujú okrem tela fyzického aj úroveň energie, emócií a mysle. To, čo dostanete počas relácie, bude pre vás úplne jedinečné a bude zodpovedať tomu, čo v danom okamihu potrebujete. 

Súkromá zvukoterapia (45 minút)

Terapia, pri ktorej ležíte podľa výberu na bruchu alebo na chrbte. Postupne zažívate zosúladenie tela so zvukmi a vibráciami. Podľa vlastného výberu môžete ležať na prehrievanej podložke, sčasti prekrytý záťažovou dekou Gravity, obklopený vôňou esenciálnych olejov podľa vlastného výberu. Neskôr sa misky  sú misky prikladané na rôzne časti tela a rozvibrované, aby vám vibrácie prenikali hlboko do tela. Zároveň zvuk, ktorý vnímate vplýva na zastavenie a upokojenie mysle. Záver patrí krištáľovému stĺpu a vášmu absolútnemu uvoľneniu, pri ktorom môžete nechať svoje telo „plávať“ v priestore.

Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre Vás vhodné, možné. Prehľad finančných príspevkov za súkromné lekcie.

Odporúčanie
Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre Vás vhodné, možné.
Náročnosť lekcie
Mierna
Trvanie lekcie
45 min.
Menu
error: Content is protected !!