Video lekcia

 1. Tvoja Joga
 2. Lekcie
 3. Video lekcia
 

Video lekcia jogy pre pohodlnú prax z domova. Pridajte sa k nám z miesta kdekoľvek žijete. Cvičenie vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Pokročilí naopak ocenia precíznosť a efektivitu. Cvičíme 50-60 minút.  Je to “tréning” popustenia telesného i duševného napätia.

2 % z dane za rok 2020

Každý týždeň úplne nové cvičenia v štýle: hatha joga, power jogy, flow joga, zdravý chrbát či relax joga. Tematické lekcie pre telo prekladané jemnejšími technikami pre energiu a myseľ. Obsahy a zameranie novej lekcie avizujeme pravidelne v Rozvrhu a tiež cez Facebook a Instagram.

Video lekcia

Prečo sa ľudia radi vracajú k našim video lekciám?

 • Časová nezávislosť (cvičím kedy potrebujem – napríklad aj skoro ráno, cvičím koľko potrebujem)
 • Neviazanosť na mieste (cvičím doma, na chate, na dovolenke…)
 • Opakované cvičenie lekcie viackrát
 • Zdieľanie lekcie s členmi jednej domácnosti
 • Výhoda klubovej ceny video lekcie – namiesto 5 € cvičím len za príspevok 3 € alebo úplne zadarmo
 • Udržanie kontinuity v praxi a vnútornej disciplíny
 • Profesionálne kvalitný záznam obrazu a zvuku

Lekcie budú nastavené vo frekvencii podľa otvorenosti štúdia. S prípadným uzatváraním prezenčných lekcií narastie frekvencia video lekcií na viac záznamov do týždňa.

Chcem cvičiť, ale neviem či budem mať čas

Deň video lekcie je nastavený na piatok o 18:00, ale všetky naše video lekcie sú dostupné na 14 dní, tak že sa pokojne prihláste aj v prípade, že nestihnete cvičiť v konkrétny deň a hodinu premiéry.

Ako cvičenie prebieha?

Cvičíme cca 50 – 60 min. podľa zamerania lekcie. Dych, pohyb, relax a iste aj viac. Spolu uvoľníme telesné i duševné napätie. Navádzame na správnu formu dýchania. Dych je nástroj uvoľnenia i opory v mnohých pozíciách. Vďaka plynulosti, navodenia príjemného pocitu vám čas veľmi rýchle plynie. Učíme rozlišovať, nacítiť a prežiť, nie len mechanicky opakovať. Zapojiť sa môže začiatočník aj skúsený. Prevedie Vás striedavo lekciami Danka, Tibor, Peťa a Monika. Obsah lekcie a lektora avizujeme vopred Rozvrh a cez sociálne siete.

Finančný príspevok na video lekciu

 1. Finančný príspevok 5 € na lekciu je odpočítaný z kreditu alebo je odoslaný formou online platby pri rezervácii.
 2. Pre členov KLUBU tvoja joga platia rôzne úrovne finančného príspevku (3 € alebo prístup úplne zadarmo).
 3. Na video lekcie nie je možné uplatniť kartu MŠ.

Prihlásenie sa a podpora

 1. Prihláste sa vopred na video lekciu cez REZERVÁCIU.
 2. Video lekcia je v Rozvrhu nastavená na každý druhý piatok o 17:00. Lekcia je uvedená modrou farbou, kým štúdiové kontaktné lekcie majú v online rozvrhu zelenú farbu.
 3. Rezervačný systém podporuje online rezerváciu najneskôr 5 minút pred začiatkom lekcie. Ak sa zbadáte neskôr, kontaktujte nás telefonicky: 0918 374 997. Technicky vám pomôžeme sa na lekciu prihlásiť aj dodatočne.
 4. Finančný príspevok na lekciu je odpočítaný z kreditu alebo je odoslaný formou online platby pri rezervácii.
 5. Stačia Vám potom webové odkazy, ktoré pošleme v deň lekcie do emailu. Žiadne inštalácie. Môžete ako predlohu cvičenia s nami použiť: mobil, tablet, notebook, počítač, TV ale aj hernú konzolu.
 6. V prípade, že Vám mail s video lekciu neprišiel, skontrolujte si prosím aj priečinok mail boxu: Reklama a Spam. Ak ho nenájdete ani v tejto sekcii, kontaktujte nás telefonicky: 0918 374 997 (Mirka).
NOVÉ PREMÉROVÉ VIDEO LEKCIE

NOVÉ VIDEO LEKCIE OD JANUÁRA 2023:

 • 27.1. – Hatha joga | Naša energia s Dankou, 45 min
Odporúčanie
Video lekcia je určená pre tých, ktorí chcú cvičiť jogu z pohodlia svojho domova alebo si svoju prax chcú presunúť na dovolenku, či do prírody a potrebujú vedenie profesionálneho lektora.
Náročnosť lekcie
Mierna
Trvanie lekcie
60 min.
Menu
error: Content is protected !!