Joga sála má ohraničenú kapacitu miest, aby bol zabezpečený rovnaký komfort. Prihlásením sa na lekciu cez Rezervačný systém máte garantované miesto na cvičenie a získavate možnosť spravovať si vlastné tréningy on-line.

REZERVAČNÝ PORIADOK

 1. Na lekciu si rezervujete miesto.
 2. Vytvorením rezervácie akceptujete Rezervačný poriadok Štúdia TVOJA JOGA. Vaša rezervácia sa považuje za záväznú, preto ju prosím uskutočnite iba v prípade seriózneho záujmu.
 3. Vytvoriť rezerváciu na cvičenie je možné po prihlásení sa do Rezervačného systému.
 4. Prihlásenie do Rezervačného systému TVOJA JOGA:
  A) Facebook: Kliknutím na tlačidlo „Zarezervujte si cvičenie“.
  B) Webstránka: Kliknutím na tlačidlo „Rezervovať lekciu“.
 5. Rezervačný systém ponúka rozvrh. Zvoľte si kliknutím na rozvrh: deň a lekciu, ktorú chcete navštíviť.
 6. Ak ste nový používateľ, vytvorete si účet kliknutím na políčko VYTVORENIE ÚČTU. Úvodná on-line registrácia vyžaduje, aby ste vyplnili: meno, priezvisko, telefónne číslo, platný e-mail a heslo, ktoré chcete používať. V zápätí je Vám na uvedený mail odoslaný aktivačný kód na dokončenie registrácie.
 7. Pri výbere lekcie sledujte: dátum, čas a druh cvičenia, kde sa prihlasujete. Rezervačný systém sa otvára na 2 týždne dopredu. Pod jedným účtom je možné rezervovať iba jednu osobu na lekciu.
 8. Systém zobrazuje pri každej lekcii maximálnu kapacitu, ako aj aktuálnu naplnenosť. V prípade zrušenia lekcie zo strany štúdia z technických príčin, sú všetci prihlásení kontaktovaní najneskôr hodinu pred lekciou.
 9. Na cvičenie sa môžete rezervovať aj keď nie je voľné miesto. Zaujmete pozíciu Náhradník. Všetci náhradníci sú v prípade uvoľnenia miesta informovaní pomocou mailovej notifikácie. Na uvoľnené miesto sa potom dostane ten, ktorý sa rezervuje v systéme ako prvý.
 10. Úspešná rezervácia je potvrdená na váš e-mail formou potvrdzujúcej Rekapitulačnej správy.
 11. Rezervované cvičenie vám pripomíname SMS správou (3 hodiny pred lekciou). Ak Vám nebola doručená, neznamená, že sa cvičenie neuskutoční. Mohlo dôjsť iba k zlyhaniu technológie. Overte si prosím aktuálny stav telefonicky (0918 374 997). Správy majú iba pripomínací charakter, neslúžia na storno rezervovanej lekcie.
 12. Štúdio sa otvára 30 min. pred začiatkom lekcie a zamyká sa 5 minút pred začiatkom lekcie.
 13. Ak sa nemôžete cvičenia zúčastniť, rezerváciu prosím zrušte včas. Zrušenie rezervácie je možné iba elektronicky – najneskôr 4 hodiny pred cvičením. V prípade rannej lekcie (o 6.30, 7.00, 8.00 hod.) a v prípade SKY YOGA EUROPA je potrebné zrušiť rezerváciu najneskôr do 19.00 hod. predchádzajúceho dňa.
 14. Zrušenie lekcie zo strany návštevníka:
  A) kliknutím na spätný odkaz ukazujúci na storno rezervácie, ktorý je súčasťou potvrdzujúceho e-mailu,
  B) v správe vlastných cvičení (Rezervačný systém).
  Zrušenie rezervácie cez sms, mail alebo inou formou správy nemusí byť akceptované.
 15. Nezrušenú rezerváciu alebo rezerváciu zrušenú neskoro (t.j. menej ako 4 hod. pred poobednou lekciou, neskôr ako po 19.00 hod. pre doobedné lekcie) je seriózne uhradiť pri vašom ďalšom cvičení. Takýto prístup je zodpovedný a fér pre lektora, ktorý vám venuje svoj čas a úsilie a tiež pre ostatných. Na lekciu je častokrát prihlásených niekoľko nahradníkov, ktorých svojim rozhodnutím neprísť (aj napriek sérii pripomienok cvičenia zo strany štúdia) oberáte o možnosť zrelaxovať. Snažíme sa o pestovanie obojstranného korektného prístupu.
 16. Na hodinu v štúdiu môžete prísť aj “naslepo” bez on-line prihlásenia v rezervačnom systéme, ale:
  A) Ak už budeme kapacitne obsadení, nemusí vám byť cvičenie umožnené. Na cvičenie majú prednostné právo vopred rezervovaní záujemcovia.
  B) Ak sa pre nenaplnenosť lekcia zruší, štúdio nemá návštevníka bez rezervácie ako informovať, a teda nenesie zodpovednosť za jeho rozhodnutie prísť na lekciu “na-slepo”.
 17. Cvičenie trvá v rozpätí od 60-90 minút podľa druhu lekcie. Príspevok na lekciu je jedno rázový alebo sa aplikuje odpočtom z nabitého kreditu. Výška príspevku na cvičenie závisí od lekcie (skupinová, individuálna) alebo inej ponúkanej aktivity TVOJA JOGA o.z. (seminár, školenie, workshop.)

ĎAKUJEME 🙂

Menu
error: Content is protected !!