Súťaž o 4 x darček

Odpovedzte správne na súťažnú otázku/ úlohu a vyhrajte vždy atraktívny vecný darček od TVOJA JOGA a partnerov súťaže.

Súťaž marec 2021. Ak sa chceš zapojiť, tu zistíš ako ?
 1. Prihlás sa na video lekciu HATHA JOGA (všetky úrovne).
 2. Na štvrtkovú lekciu Hatha joga sa prihlás kliknutím na odkaz: www.tvojajoga.sk/rozvrh/rezervacia  – do štvrtka do 16.45.
 3. Príspevok na tvorbu lekcie je 4 Euro/ jedno rázovo, alebo 20 Euro/ 6 lekcií  (časovo neobmedzené). Informácia ako poslať svoj dar na tvorbu lekcie Ti príde do mailu po vytvorení rezervácie.
 4. Video lekcia prebieha v štvrtok formou LIVE stream od 17.00, ale obsah danej lekcie je Ti  k dispozícii až do soboty do 10.00 (viac ako 40 hodín).
 5. Odpovedz na otázku, ktorá bude položená vo video lekcii do mailu: info@tvojajoga.sk alebo cez kontaktný formulár . Na odpoveď máš čas od štvrtku od 17.00, do soboty do 24.00.
 6. Na 1 prihlasovacie konto prijímame jednu odpoveď. Ak cvičíte v rodine viacerí na jedno prihlásenie, do žrebovania sa vkladá odpoveď iba konkrétnej prihlásenej osoby.
 7. Transparentné žrebovanie výhercu sa koná raz týždenne : v nedeľu a o výsledku sa výherca dozvie osobne a tiež cez Facebook a Instagram.

Cvičíme pre radosť

Súťaž marec 2021

Súťažné štvrtky: 4.3., 11.3., 25.3., 1.4.

Žrebovacie nedele:  7.3., 14.3., 28.3., 4.4.

Čo môžem vyhrať?

Pekné a vecné výhry ako pre dámy, tak aj pre pánov. Balíčky s vecnými cenami sú v rozpätí hodnoty 35 – 50 Euro.

 • Tričko merino na jogu a voľný čas gestom namaskar od SuperNatural.
 • Darčekový balíček obsahujúci: Konvičku s mandalkou na preplach nosa – jogová technika očisty a organický čaj Kushmi pre dobrú náladu.
 • Jogový pásik od nemeckej firmy Bodhy a ajurvédske výživové doplnky pre podporu imunity od firmy Organic India.
 • 2 x Darčekový balíček obsahujúci oleje a produkty doterra. Esenciálne terapeutické oleje a brožúrka do domácnosti.
Cvičíme a motivujeme

Aby sme vás motivovali k pravidelnému návratu na jogamatku, budeme súťažiť raz týždenne. Súťaž je malou podporou, krokom k pravidelnosti, sebadisciplíne a pevnej vôli. S blížiacou sa jarou tak spoločne naštartujeme detox nášho tela a predídeme jarnej únave, prípadne sa s ňou statočne popasujeme.  Aj preto, sme predĺžili štvrtkové video lekcie až do víkednu, aby ste si stihli zacvičiť s nami aj viackrát.

Súťaž marec 2021
Menu
error: Content is protected !!