Vianočná výzva 2020

  1. Tvoja Joga
  2. Vianočná výzva 2020
 

Zmeňte tieto Vianoce život milovaného človeka.

Vianočná výzva 2020! Pomôžte niekomu tieto Vianoce doslovne zmeniť život. Darujte darček pre toho, na kom Vám záleží. Dobré darčeky nebývajú drahé, len na ne musíte natrafiť.

Darujte aspoň 10 € a my Vám doručíme krásnu voňavú darčekovú kartu, ktorú venujete svojim blízkym pod stromček. Darujte darček pre toho, na kom Vám záleží. Joga na doma. Motivácia, cvičenie, cesta k zdravšiemu, spokojnejšiemu JA. Darček vhodný bez rozdielu na vek, pohlavie, športové predispozície, či voľný čas. Toto je darček pre niekoho, koho máte radi. Láska má veľa podôb, symbolizuje záujem, opateru, pomoc a podporu.

Darujte a budete obdarovaní.

Čo darujete?
Vianočný poukaz dáte tomu, na kom Vám záleží. Darujete mu tak virtuálne lekcie jogy, relaxácie a tiež sprievodnú ruku na ceste k pozitívnej zmene. Video lekcie ukazujú ako správne cvičiť a tiež učia, ako je možné cez jogu upevniť zdravie tela, či odstrániť duševné strasti. Joga pomáha k spokojnejšiemu a vyrovnanejšiemu JA.  A čo ešte darujete?

Ako darujete?
Nasnímaním QR kódu z vianočnej karty získa obdarovaný všetky aktuálne informácie o domácom cvičení. Video lekcie ostávajú k dispozícii na priebežné cvičenie. Doplnené sú o tematicky informácie, rady, zostavy a tipy na dobré trávenie, energiu, kľudný večerný spánok, pokoj mysle a oveľa viac. Cvičenie prebieha v pohodlí domova cez televízor, mobil, tablet, počítač alebo hernú konzolu.

Komu darovať?
Darček je vhodný bez rozdielu na vek, pohlavie, športové predispozície, či voľný čas. Toto je darček pre niekoho, komu chcete pomôcť k naštartovaniu zdravia, k pokoju mysle, k nájdeniu si času na seba. Láska má veľa podôb, symbolizuje záujem, opateru, pomoc a podporu.

Ako mám získať darček?
Daruj aspoň 10 € a budeš obdarovaný. Kartu Ti doručíme na Tvoju adresu alebo do emailu.

Darovať zdravie sa nedá

Nepredávame Vám darčeky, ani služby, a predsa od nás darček pre seba a Vašich blízkych dostanete. Darujete a budete obdarovaní je ušľachtilá výzva aktu darcovstva, kde pri príležitosti Vianoc vyzývame na spoločný dobrý skutok.

Menu
error: Content is protected !!