Súkromná lekcia

 1. Tvoja Joga
 2. Lekcie
 3. Súkromná lekcia
 

Ako výnimočná môže byť súkromná lekcia jogy? Zaujímajú vás výhody jogy, ale je vám nepríjemné ísť do skupiny, v súčasnej dobe máte i obavy o vlastné zdravie alebo existujú ine príčiny, prečo vás cvičenie v skupine neláka?  Už ste niekedy uvažovali o súkromnej hodine?

Súkromná lekcia

Na to, aby vás joga prilákala a ukázala vám všetky svoje výhody, nepotrebujete najlepšie a najväčšie štúdio, ani top oblečenie, a už vôbec nie množstvo ďalších ľudí vo vašom okolí. Potrebujete iba jednu osobu, ktorá sa objaví za vami, pred vami, vedľa vás a odovzdá vám presne to, čo potrebujete. Podporí vás, motivuje, inšpiruje na ceste pozitívnej a udržateľnej zmeny v oblasti vášho zdravia a pohody.

Sedem dôvodov, prečo je súkromná lekcia tak špeciálna

 • Súkromná lekcia je určená špeciálne pre vaše individuálne potreby. Zameriava sa na konkrétne požiadavky a ciele. Všetky cviky, techniky sú upravené a špeciálne zamerané na vaše telo a zdravie.
 • Pozitívne zmeny a prelomy zažijete oveľa rýchlejšie, ako keby ste cvičili iba v skupine.
 • Súkromná lekcia jogy môže podporiť váš zámer. Inšpiruje vás k pohybu na lekcii až po úplnú integráciu jogy do vášho života, aby ste mali nástroje a sebadôveru na cvičenie doma.
 • Ak vás naopak baví šport, či už profesionálne alebo ako koníček a chceli by ste podporu pri dosahovaní cieľa alebo regenerácie, môžeme doplniť váš tréning vypracovaním konkrétnych regeneračných a kompenzacných cvičení.
 • Cvičíte v skupinovej lekcii a máte otázku ohľadom svojej praxe, ásany alebo vhodnej úpravy? Súkromné hodiny môžu skutočne pomôcť pri podpore vašej doterajšej praxe v štúdiu alebo doma.
 • Na súkromnej lekcii sme pri vás a pre vás na 100%. Vidíme vás, vnímame náladu, dokážeme previesť každým pohybom, pózou, postupnosťou. Môžete klásť otázky, môžeme si dať čas na diskusiu, rozobrať alebo upraviť akúkoľvek pózu s ohľadom na akékoľvek zranenie alebo nepohodlie, ktoré môžete mať. Nemusíme robiť nič, čo nechcete! Nemusíte sa báť kde parkovať, komu nechať postrážiť deti, pretože sa stretneme v deň a čas, ktorý vám bude vyhovovať najviac.
 • Na každej lekcii dostanete presne to, čo potrebujete. Každá hodina sa zameria na to, čo vás v daný deň najviac podporí. Možno zistíte, že ste sa chceli zamerať na budovanie sily, ale večer, pred vašou lekciou jogy vás deti nedali spať a vy sa cítite vyčerpaní a unavení. Momentálne skutočne potrebujete hodinu, ktorá vám pomôže nájsť rovnováhu, pokoj a energiu na prekonanie rušného dňa.

Varianty súkromného stretnutia v TVOJA JOGA

 • Individuálna lekcia 1 osoba 60 minút (Lektori: Danka, Peťka, Monika, Tibor)
 • Individuálna lekcia 1 osoba 75 minút (Lektori: Danka, Peťka, Monika, Tibor

Ponúkané prístupy: Fyzio jóga, Hatha jóga, Ashtanga vinyasa jóga, Výuka stojkových ásan, Jemná jinová jóga, Tehotenská jóga, Jóga po pôrode (diastáza, pánvové dno), Jóga pre športovcov, Relaxačné techniky, Meditácie…atď.

Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre Vás vhodné, možné. Prehľad finančných príspevkov za súkromné lekcie.

Odporúčanie
Lekcia je vhodná pre všetky úrovne. Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre Vás vhodné, možné.
Náročnosť lekcie
Mierna
Trvanie lekcie
60 min.
Menu
error: Content is protected !!