Súkromná lekcia

 1. Tvoja Joga
 2. Lekcie
 3. Súkromná lekcia
 

Ako výnimočná môže byť súkromná lekcia jogy? Zaujímajú vás výhody jogy, ale je vám nepríjemné ísť do skupiny? Máte zdravotné problémy a potrebujete individuálny prístup? Alebo existujú ine príčiny, prečo vás cvičenie v skupine neláka?  Už ste niekedy uvažovali o súkromnej hodine?

Súkromná lekcia

Na to, aby vás joga prilákala a ukázala vám všetky svoje výhody, nepotrebujete najlepšie a najväčšie štúdio, ani top oblečenie, a už vôbec nie množstvo ďalších ľudí vo vašom okolí. Potrebujete iba jednu osobu, ktorá sa objaví za vami, pred vami, vedľa vás a odovzdá vám presne to, čo potrebujete. Podporí vás, motivuje, inšpiruje na ceste pozitívnej a udržateľnej zmeny v oblasti vášho zdravia a pohody.

Sedem dôvodov, prečo je súkromná lekcia tak špeciálna

 • Súkromná lekcia je určená špeciálne pre vaše individuálne potreby. Zameriava sa na konkrétne požiadavky a ciele. Všetky cviky, techniky sú upravené a špeciálne zamerané na vaše telo a zdravie.
 • Pozitívne zmeny a prelomy zažijete oveľa rýchlejšie, ako keby ste cvičili iba v skupine.
 • Súkromná lekcia jogy môže podporiť váš zámer. Inšpiruje vás k pohybu na lekcii až po úplnú integráciu jogy do vášho života, aby ste mali nástroje a sebadôveru na cvičenie doma.
 • Ak vás naopak baví šport, či už profesionálne alebo ako koníček a chceli by ste podporu pri dosahovaní cieľa alebo regenerácie, môžeme doplniť váš tréning vypracovaním konkrétnych regeneračných a kompenzacných cvičení.
 • Cvičíte v skupinovej lekcii a máte otázku ohľadom svojej praxe, ásany alebo vhodnej úpravy? Súkromné hodiny môžu skutočne pomôcť pri podpore vašej doterajšej praxe v štúdiu alebo doma.
 • Na súkromnej lekcii sme pri vás a pre vás na 100%. Vidíme vás, vnímame náladu, dokážeme previesť každým pohybom, pózou, postupnosťou. Môžete klásť otázky, môžeme si dať čas na diskusiu, rozobrať alebo upraviť akúkoľvek pózu s ohľadom na akékoľvek zranenie alebo nepohodlie, ktoré môžete mať. Nemusíme robiť nič, čo nechcete! Nemusíte sa báť kde parkovať, komu nechať postrážiť deti, pretože sa stretneme v deň a čas, ktorý vám bude vyhovovať najviac.
 • Na každej lekcii dostanete presne to, čo potrebujete. Každá hodina sa zameria na to, čo vás v daný deň najviac podporí. Možno zistíte, že ste sa chceli zamerať na budovanie sily, ale večer, pred vašou lekciou jogy vás deti nedali spať a vy sa cítite vyčerpaní a unavení. Momentálne skutočne potrebujete hodinu, ktorá vám pomôže nájsť rovnováhu, pokoj a energiu na prekonanie rušného dňa.

Špeciálne zdravotné potreby

Na súkromné lekcie k nám pravidelne prichádzajú aj ľudia, ktorých zdravotný stav je špecifický a neumožňuje im cvičenie v skupine. Nie sú to iba seniori, ktorí majú kvôli veku menšiu silu, pohyblivosť či kondíciu. Sú to i relatívne mladí ľudia s poruchami a ochoreniami pohybového aparátu, s neurologickými a onkologickými ochoreniami, kde je potrebné v prvom rade prihliadnuť na aktuálny zdravotný stav a vytvoriť prospešné, bezpečné cvičenie, ktoré pomôže (telesne, duševne) a neuškodí. Niekedy je to i cvičenie s cieľom vrátiť kvalitu do života, začleniť človeka do života. Vrátiť mu sebadôveru, dobrý pocit zo seba samého, radosť z dňa.

Takéto lekcie sú kombináciou jogy, jogovej terapie a fyzio prístupu. Častokrát používame pomôcky a doplnky na cvičenie (loptičky, expandery, balančné plošiny, stimulačné valce, masážne prvky), ktoré nám pomáhajú stimulovať svalový aparát alebo naopak uvoľňovať a relaxovať priveľké telesné napätie.  S človekom, ktorý má zdravotné špecifiká cvičíme alternatívne v takých pozíciách, ktoré sú pre neho bezpečne. Niekedy je to iba v ľahu, v podpore kľačmo, v sede alebo na stoličke.

 

Varianty súkromného stretnutia v TVOJA JOGA

 • Individuálna lekcia 1 alebo 2 osoby 60 minút (Lektori: Danka, Peťka, Monika, Tibor)

Ponúkané prístupy: Fyzio jóga, Jogová terapia, Hatha jóga, Ashtanga vinyasa jóga, Výuka stojkových ásan, Jemná jinová jóga, Tehotenská jóga, Jóga po pôrode (diastáza, pánvové dno), Jóga pri skolióze, Jóga pre športovcov, Relaxačné techniky, Meditácie…atď.

Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre Vás vhodné, možné. Prehľad finančných príspevkov za súkromné lekcie.

Odporúčanie
Lekcia je vhodná pre všetky úrovne. Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre Vás vhodné, možné.
Náročnosť lekcie
Mierna
Trvanie lekcie
60 min.
Menu
error: Content is protected !!