Individuálnym príspevkom na cvičenie podporujete činnosť občianskeho združenie TVOJA JOGA o.z.

 LekciaTrvaniePríspevok 
Joga, Pilates (otvorené lekcie podľa rozvrhu) 60 - 75 min.6,00 € / 1 os. (jednorázový prísp.)
60 - 75 min.5,00 € / 1 os. (z kreditu)
Wheel Yoga® 60 min.6,00 € / 1 os. (jednotne)
Zvukové meditácie 90 min.13,00 € / 1 os. (jednotne)
Individuálne hodiny (max. 1-2 osoby) 60 min.25,00 € / 1 os.
75 min.30,00 € / 1 os.
+ 5 € ďalšia osoba
Multi Sport kartaKarta MS je akceptovaná na skupinové lekcie joga a pilates v interiéri štúdia.1,00 € / 1 os.
(doplatok)
Kredit Pri kreditnom príspevku vo výške 50 € získate 10 hodín cvičenia, 10% zľavu na aromaterapiu dōterra a na joga pomôcky partnera Prana Energy (www.pranaenergy.sk). Kredit je neprenosný ale časovo neobmedzený. Kredit sa nedá použiť na kúpu tovaru, súkromné lekcie a semináre s hosťujúcimi lektormi. Možnosť dobitia kreditu na recepcii štúdia.
Darčekové kartyMožnosť zakúpenia kreditu v darčekovom balení. Možnosť zakúpenia jednorázového poukazu na cvičenie, kurz v darčekovom balení.
Dobrovoľný finančný dar (Dāna)Výška daru je individuálna, každý podľa svojej životnej situácie a možností. Darom podporíte, aby sme mohli v tejto činnosti pokračovať.

Príspevok na cvičenie môže byť jedno rázový alebo vo forme individuálneho príspevku, ktorý sa eviduje ako kredit člena. Príspevky sú určená na fungovanie a napĺňanie stanov TVOJA JOGA o.z. a sú nevratné, neprenosné ale bez časového obmedzenia vyčerpania, okrem darčekových poukazov.

Jedno rázový príspevok za konkrétnu lekciu sa uhrádza v hotovosti na recepcii pred lekciou alebo sa aplikuje odpočtom z nabitého kreditu.  Dobitie kreditu je možné iba na recepcii štúdia v hotovosti alebo platbou cez QR kód napríklad aj pred rezervovaným cvičením. Výška príspevku na cvičenie závisí od lekcie (skupinová, individuálna) alebo inej ponúkanej aktivity TVOJA JOGA o.z. (seminár, školenie, workshop.).

Menu
error: Content is protected !!