Pre nových záujemcov, ako aj pre našich stálych návštevníkov ponúkame KLUBOVÉ ČLENSTVO.

Objav všetky výhody KLUBU Tvoja Joga a pridaj sa k nám s podmienkami platnými od januára 2023.

KLUB Tvoja Joga

  • Joga v štúdiu – Zaplať 4,50 namiesto 7 Euro.
  • Video lekcia – Zaplať 3,00 namiesto 5 Euro.
  • Zľavy na vybrané udalosti, workshopy a semináre.
  • 10 % zľava na nezlacnený tovar partnerského obchodu Prana Energy.

Výhody klubového členstva sú neprenosné na iné osoby.

Klub aj pre držiteľov karty MS

  • Zdarma prístup na video lekcie. Namiesto 5 Euro máš lekciu grátis.
  • Zľavy na vybrané workshopy a semináre, kde sa nedá MS karta uplatniť.
  • 10 % zľava na nezlacnený tovar partnerského obchodu Prana Energy.

Výhody klubového členstva sú neprenosné na iné osoby.

Klikni na odkaz. Po úspešne dokončenej registrácii potvrdenej tvojou platbou získavaš všetky súčasné i budúce výhody nášho klubu.

Výhody KLUBU získaš za členské min. 5,- Euro / mesiac, ale podľa uváženia a pocitu, môžete uhradiť i viac*.

* Klubové členstvo je uhrádzané formou daru mesiac vopred, teda úhradou členstva napríklad v septembri získavaš klubové výhody od októbra. Členstvo nie je možné uhradiť z kreditu ani v hotovosti. Členský dar je na princípe inkasa a funguje vďaka službe ComfortPay od Tatra Banky alebo na princípe trvalého bankového príkazu. Zriadenie členstva je možné i za pomoci recepcie Tvoja Joga – Mirka, tel.:  +421 918 374 997 .

Ako môžem zrušiť mesačný členský príspevok?

  • Pravidelný dar cez kartu. V prípade potreby si môžete ako člen sám jednoduchým spôsobom zrušiť zadaný pravidelný dar – stačí si v mailovej schránke nájsť mail, v ktorom vám organizácia poďakovala za nastavenie pravidelného mesačného členského daru cez kartu. Na jeho konci je uvedený link, na ktorý je možné kliknúť a zastaviť tak pravidelný dar. Kedykoľvek možete požiadať aj nás o asistenciu pri zastavení klubového člentva. Neváhajte nás v taktomt prípade kontaktovať mailom alebo telefonicky,
  • Pravidelný dar cez bankový prevod si môže zastaviť len sám darca vo svojom internet bankingu zrušením trvalého príkazu.

Na prelome mesiacov dochádza vždy k úpravám cenových hladín pre nových členov klubu. Ak vám bola pri rezervácii aj napriek členstvu stiahnutá pôvodná suma príspevku bez aplikácie členskej zľavy, nemajte obavu. Všetky rezervácie dodatočne kontrolujeme. Rozdiel vám pri takejto náhodnej situácii bude vrátený do kreditu.

Tím Tvoja Joga: Tibor, Mirka, Danka, Monika, Peťka.
Zažite starostlivosť a profesionalitu, ktorá je súčasťou každej lekcie. Postaráme sa o Vás! Zamilujte sa do našich inšpiratívnych a energiou nabitých priestorov či skvelého vybavenia. Rozložte sa v komornej joga sále, zrelaxujte v našich útulných priestoroch. Miesto, ktoré môžete nazvať Vašou zenovou oázou. Pridávajte sa k nám aj na netradičných miestach alebo virtuálne z Vášho domova. Flexibilita a počúvanie Vašich potrieb je naša silná stránka.
Menu
error: Content is protected !!