Pre nových záujemcov, ako aj pre našich stálych návštevníkov prinášame teraz novinku KLUBOVÉ ČLENSTVO, ktoré je cenovo výhodnejšie.

Objav všetky výhody KLUBU Tvoja Joga a pridaj sa k nám.

KLUB Tvoja Joga

  • 50 % zľava na cvičenie v sále. Zaplať 3,50 namiesto 7 Euro.
  • 50 % zľava na video lekcie. Zaplať 2,50 namiesto 5 Euro.
  • zľavy na vybrané workshopy a semináre.
  • 10 % zľava na nezlacnený tovar partnerského obchodu Prana Energy.

Výhody klubového člentva sú neprenosné na iné osoby.

Klub aj pre držiteľov karty MS

  • zdarma prístup na video lekcie. Namiesto 5 Euro máš lekciu grátis.
  • zľavy na vybrané workshopy a semináre, kde sa nedá MS karta uplatniť.
  • 10 % zľava na nezlacnený tovar partnerského obchodu Prana Energy.

Výhody klubového člentva sú neprenosné na iné osoby.

Klikni na odkaz. Po úspešne dokončenej registrácii potvrdenej tvojou platbou získavaš všetky súčasné i budúce výhody nášho klubu.

Výhody KLUBU získaš za členské 5,- Euro / mesiac *.

* Klubové členstvo je uhrádzané formou daru mesiac vopred, teda úhradou členstva v septembri získavaš klubové výhody na október. Členstvo nie je možné uhradiť z kreditu ani v hotovosti. Členský dar je na princípe inkasa a funguje vďaka službe ComfortPay od Tatra banky. Zriadenie členstva je možné i za pomoci recepcie Tvoja Joga – Mirka, tel.:  +421 918 374 997 .

Ako môžem zrušiť mesačný členský príspevok?
  • Pravidelný dar cez kartu. V prípade potreby si môžete ako člen sám jednoduchým spôsobom zrušiť zadaný pravidelný dar – stačí si v mailovej schránke nájsť mail, v ktorom vám organizácia poďakovala za nastavenie pravidelného mesačného členského daru cez kartu. Mail bol odoslaný z adresy info@darujme.sk. Na jeho konci je uvedený link, na ktorý je možné kliknúť a zastaviť pravidelný dar.
  • Pravidelný dar cez bankový prevod si môže zastaviť len sám darca vo svojom internet bankingu zrušením trvalého príkazu.

Na prelome septembra a októbra 2021 dochádza k úpravám nastavenia Rezervačného systému, preto ak ste už riadnym členom KLUBU a pri rezervácii Vám bola aj napriek tomu stiahnutá pôvodná suma príspevku bez aplikácie členskej zľavy, nemajte obavu. Všetky príspevky dodatočne kontrolujeme. Nestane sa, že by Vám nebol rozdiel vrátený do kreditu najneskôr v deň, keď k nám prídete cvičiť.

Tím Tvoja Joga: Tibor, Mirka, Danka, Monika, Peťka.
Zažite starostlivosť a profesionalitu, ktorá je súčasťou každej lekcie. Postaráme sa o Vás! Zamilujte sa do našich inšpiratívnych a energiou nabitých priestorov či skvelého vybavenia. Rozložte sa v komornej joga sále, zrelaxujte v našich útulných priestoroch. Miesto, ktoré môžete nazvať Vašou zenovou oázou. Pridávajte sa k nám aj na netradičných miestach alebo virtuálne z Vášho domova. Flexibilita a počúvanie Vašich potrieb je naša silná stránka.
Menu
error: Content is protected !!