Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2018 TVOJA JOGA

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

YOGA PRO SPORT - joga pre športovcov

TVOJA JOGA

s Dankou

Špecifická joga pre športovcov. Tréningy sú kombináciou jogy a fyzioterapie,  s cieľom poskytnúť kompenzačné cvičenie pre namáhaný pohybový aparát profesionálnych športovcov a hobby kategórie podľa druhu záťaže.

 

Terapia jogovým pohybom je aplikovateľná ako súčasť tréningových plánov pre široké spektrum športovcov vytrvalostných, atletických i silových disciplín. Individuálne plány a tréningy podľa druhu športu. Príprava na mieru šitých lekcií, ktoré stavajú na výsledkoch kondičných trénerov, lekárskych správ a vnútorných očakávaní atlétov. Osobité tréningy pre vybrané disciplíny ako: atletika, hokej, futbal, plávanie, golf...atď.

 

Cvičenie zamerané na časti tela, ktoré sú nadmerne zaťažované a náchylné k vzniku zranenia. Jogovou terapiou dochádza k uvoľneniu napätia svalov a šliach, k zlepšeniu mobility kĺbov a k celkovej fyzickej a psychickej relaxácii. Cvičenie s doplnkami na fasciálnu stimuláciu. Riadené dýchanie rozvíja kapacitu pľúc. Cvičenia sú poskytované skupinkám (5-10 ľudí)  po individuálnom dohovore. Odporúčajú sa ako plnohodnotný tréning  popri pravidelnej športovej príprave.

 

Prostredníctvom jogy môže byť športovec silnejší fyzicky aj psychicky. Cvičenie vedie k lepším výsledkom výkonnosti, rýchlejšiemu zotaveniu a bezpečnému pohybu. Pravidelným cvičením jogy dochádza k zlepšeniu koordinácie pohybov, k obratnosti, flexibilite a rovnováhe. Je skvelou prevenciou zranení.

 

Ak si chcet dohodnúť cvičenie jogy pre profi alebo amatérske športové teamy kontaktujte nás.

 

 

JOGOU SA BUDUJE  

KONCENTÁCIA, KOORDINÁCIA,

ODHODLANIE.

JOGA NIE JE SÚŤAŽIVÁ.

ZLEPŠUJE SÚSTREDENIE.

MEDITÁCIA UPOKOJÍ PSYCHIKU

ŠPORTOVCA, PRIPRAVÍ HO NA

RODHODUJÚCE MOMENTY

V  KARIÉRE.