Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2018 TVOJA JOGA

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

YOGA PRO SPORT - joga pre športovcov

TVOJA JOGA

s Dankou

Špecifická joga pre športovcov. Tréningy sú kombináciou power yogy, hatha yogy a yin yogy,  s cieľom poskytnúť kompenzačné cvičenie pre namáhaný pohybový aparát profesionálnych športovcov a hobby kategórie.

 

Terapia jogovým pohybom je aplikovateľná ako súčasť tréningových plánov pre široké spektrum športovcov vytrvalostných, atletických i silových disciplín. Individuálne plány a tréningy podľa druhu športu. Príprava na mieru šitých lekcií, ktoré stavajú na výsledkoch kondičných trénerov, lekárskych správ a vnútorných očakávaní atlétov. Osobité tréningy pre vybrané disciplíny ako: atletika, hokej, futbal, plávanie, golf...atď.

 

Cvičenie zamerané na časti tela, ktoré sú nadmerne zaťažované a náchylné k vzniku zranenia. Jogovou terapiou dochádza k uvoľneniu napätia svalov a šliach, k zlepšeniu mobility kĺbov a k celkovej fyzickej a psychickej relaxácii. Cvičenie s doplnkami na fasciálnu stimuláciu. Riadené dýchanie rozvíja kapacitu pľúc. Cvičenia sú poskytované skupinkám (5-10 ľudí)  po individuálnom dohovore. Odporúčajú sa ako plnohodnotný tréning  popri pravidelnej športovej príprave.

 

Prostredníctvom jogy môže byť športovec silnejší fyzicky aj psychicky. Cvičenie vedie k lepším výsledkom výkonnosti, rýchlejšiemu zotaveniu a bezpečnému pohybu. Pravidelným cvičením jogy dochádza k zlepšeniu koordinácie pohybov, k obratnosti, flexibilite a rovnováhe. Je skvelou prevenciou zranení.

 

Ak si chcet zacvičiť jogu orientovanú aj na športovcov a aktívnych ľudí, v ponuke máme pravidelné lekcie

Gym Yoga vo FIT Factory Nemce každý štvrtok o 18.00 hod.

 

 

JOGOU SA BUDUJE  

KONCENTÁCIA, KOORDINÁCIA,

ODHODLANIE.

JOGA NIE JE SÚŤAŽIVÁ.

ZLEPŠUJE SÚSTREDENIE.

MEDITÁCIA UPOKOJÍ PSYCHIKU

ŠPORTOVCA, PRIPRAVÍ HO NA

RODHODUJÚCE MOMENTY

V  KARIÉRE.