Ako to funguje? Rezervácia lekcie s TVOJA JOGA. V súčasnom období ponúkame obmedzený počet lekcií v štúdiu ( 6 ) a online cvičenie podľa rozvrhu.

Ako to funguje

REZERVÁCIA ONLINE LEKCIE A ŠTÚDIOVÉHO CVIČENIA

 1. Vytvoriť rezerváciu:
  A) Facebook: Kliknutím na tlačidlo „Zarezervujte si cvičenie“.
  B) Webstránka: Kliknutím na tlačidlo „Rezervovať lekciu“.
 2. Rezervačný systém ponúka aktuálny Rozvrh. Kliknutím na konkrétnu lekciu, o ktorú máš záujem sa dostaneš ďalej.
 3. Ak si nový používateľ, vytvor si účet kliknutím na políčko VYTVORENIE ÚČTU. Úvodná on-line registrácia vyžaduje, aby si vyplnili: meno, priezvisko, telefónne číslo, platný e-mail (súkromný) a heslo, ktoré chceš používať. V zápätí je ti na uvedený mail odoslaný aktivačný kód na dokončenie registrácie. Rezervačný systém sa otvára na 2 týždne dopredu.
 4. Úspešná rezervácia je potvrdená na tvoj e-mail formou potvrdzujúcej rekapitulačnej správy.
 5. Lekciu (online, v štúdiu) si môžeš rezervovať najneskôr 1 hodinu pred začiatkom cvičenia.
 6. Neúčasť na rezervovanej lekcii bude spoplatnená.

REZERVÁCIA SÚKROMNEJ LEKCIE

Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre vás vhodné a možné.

FINANČNÝ PRÍSPEVOK

 1. Príspevok na online lekciu je 4 €, v štúdiu osobne (skupinka 5+1) je 7€.
 2. Príspevok na rezervovanú lekciu bude uhradený automaticky z tvojho kreditu.
 3. Ak nemáš žiadny/ dostatočný kredit,
  1. po prihlásení sa na online lekciu Ti do mailu pošleme link, kde si môžeš zvoliť úhradu buď jednorázového príspevku 4 €/ lekcia, alebo si zvolíš úhradu príspevku na online kredit 20 € / 6 vstupov. Prehľad príspevkov za cvičenie.
  2. po prihlásení sa na lekciu v štúdiu ju uhradíš na mieste na recepcii.
 4. V súčasnom období nepríjmame MS karty.

STORNO

Storno je možné najneskôr 6 hodín pred cvičením, pre lekciu v štúdiu. Na online sa storno nevzťahuje, nakoľko virtuálna lekcia je k dispozícíi až do 21.00 hodiny do druhého dňa. Lekciu si prosím rezervuj vtedy, keď vieš, že sa jej budeš zúčastňovať.

PRÍPRAVA PRED ONLINE LEKCIOU

Pre LIVE lekcie využívame neverejný YouTube živý prenos.

 1. V deň lekcie dostaneš mail obsahujúci 2 linky. Prvý link je určený pre lekciu vysielanú cez YouTube zo štúdia v reálnom čase.
 2. Pred začiatkom lekcie si priprav podložku, pomôcky (deka, vankúšik, pásik), vyvetraj si, vypni zvončeky a urob si príjemnú atmosféru.
 3. Živé vysielanie cez YouTube sa spustí presne v stanovený čas, preto si vopred otvor odkaz na zariadení (mobil, tablet, notebook…), z ktorého budeš lekciu sledovať.
 4. Po skončení časti cvičenia a relaxácie si môžeš kliknúť na druhý link. Otvorí sa Ti virtuálna sála s lektorom a ostatnými účastníkmi. Druhý odkaz jen určený na konzultácie v Messenger Room, kde môžeš klásť po praxi svoje otázky alebo iba pozdraviť ostatných účastníkov :-). Pozn.: Pripojenie sa do našej virtuálnej sály funguje aj keď nemáš účet na Facebooku. Do sály sa môžeš pripojiť z tvojej obľúbenej aplikácie: Messenger, Facebook, WhatsApp, Instagram a Portal. Môžeš sa k nám pripojiť odkiaľkoľvek, dokonca aj cez webový priehliadač, pokiaľ nemáš žiadnu aplikáciu.
 5. Môžeš si pustiť mikrofón, kameru a komunikovať s lektorom, pýtať sa alebo si ujasniť techniky cvičenia, ak sa budeme niečo nové učiť.

Všetky online lekcie budú dostupné do 21:00 hodiny nasledujúceho dňa, tak že sa pokojne prihláste aj v prípade, že nestihnete cvičiť v konkrétny deň a hodinu. Lekciu vám podržíme, ale bez možnosti živého chatu alebo konzultácie s lektorom v Messenger room, lebo to nie je technicky možné.

Ako to funguje

ĎAKUJEME 🙂

Menu
error: Content is protected !!