Joga v parku

  1. Tvoja Joga
  2. Lekcie
  3. Joga v parku
 

Joga v parku počas letných mesiacov júl – august. Stretnime sa na joge v Mestskom parku Banská Bystrica.  Bez ohľadu na vek a ohybnosť. Každý je vítaný. Zasadnite do mäkkej trávy a nechajte sa v centre mesta previesť lekciou jogy. Za šumenia stromov, za spevu vtáctva, upokojíte a osviežite svoju myseľ. Telu poskytnete možnosť obnovy a omladenia.

Joga v Parku s TVOJA JOGA

Stretnutia budú citlivou kombináciou hatha jógy a vybraných mobilizačných cvikov. Jóga vám bude odovzávaná ako práca s telom, dychom ale i mentálna relaxácia a uvoľnenie duševného napätia. Spoločne rozhýbeme chrbticu, kĺby a svalový aparát. Zacvičíme si rôzne varianty Pozdravu slnku – krásna zostava podporujúcu pružnosť chrbtice, bdelosť mysle a koncentráciu. Stretnutia sú naozaj pre každého. Jóga je krásna v tom, že sme vedení k počúvaniu svojho tela. Rešpektujeme, čo nám našepkáva. Jóga nestavia na výkon, preto sú vítaní aj ľudia bez skúseností.

Kedy?

  • Letná jóga v Mestskom parku (pri altánku) od 6. júla do 31.augusta 2022
  • Streda: 18:00 – 19:00 hod.

Kde?

Mestský park Banská Bystrica. Stretnutia pri altánku.

Čo so sebou?

  • Pohodlné oblečenie, v ktorom sa môžete voľne pohybovať  a vyhovuje aktuálnemu počasiu. 
  • Podložka na cvičenie, alebo uterák či deka.
  • Voda na pitie.

Stojí účasť niečo?

Toto podujatie je bezplatné a prístupné verejnosti. Ak sa však dobre cítite, môžete nechať v klobúku dobrovoľný finančný dar podľa vlastného uváženia na podporu fungovania TVOJA JOGA o.z.

Počasie

Vonku cvičíme iba za pekného počasia bez dažďa.

Ďalšie informácie

Letná joga v Mestskom parku

Kontakt

TVOJA JOGA, 0918 374997, info@tvojajoga.sk

Náročnosť lekcie
Mierna
Trvanie lekcie
60 min.
Menu
error: Content is protected !!