Ako výnimočná je súkromná lekcia jogy

 1. Tvoja Joga
 2. Druhy jogy
 3. Ako výnimočná je súkromná lekcia jogy

Ako výnimočná je súkromná lekcia jogy. Zaujímajú vás výhody jogy, ale je vám nepríjemné ísť do skupiny, v súčasnej dobe máte i obavy o vlastné zdravie alebo exitujú iné príčiny, prečo vás cvičenie v skupine jednoducho neláka.  Už ste niekedy uvažovali o súkromnej lekcii?

Som z celého srdca presvedčená, že na to, aby vás joga prilákala a ukázala vám všetky svoje výhody, nepotrebujete najlepšie a najväčšie štúdio, ani top oblečenie, a už vôbec nie množstvo ďalších ľudí vo vašom okolí. Potrebujete iba jednu osobu, ktorá sa objaví za vami, pred vami, vedľa vás a odovzdá vám presne to, čo potrebujete. Podporí vás, motivuje, inšpiruje na ceste pozitívnej a udržateľnej zmeny v oblasti vášho zdravia a pohody.

Ako výnimočná je súkromná lekcia jogy

Sedem dôvodov, prečo je súkromná lekcia jogy taká špeciálna
 • Súkromná lekcia jogy je určená špeciálne pre VAŠE individuálne potreby. Zameriava sa na vaše požiadavky, výzvy a ciele. Všetky cviky techniky sú upravené a zamerané na vaše telo a zdravie.
 • Pozitívne zmeny a prelomy zažijete oveľa rýchlejšie, ako keby ste cvičili iba v skupine.
 • Súkromná lekcia jogy môže podporiť váš zámer. Inšpiruje vás k pohybu na lekcii až po úplnú integráciu jogy do vášho života, aby ste mali nástroje a sebadôveru na cvičenie doma.
 • Ak vás naopak baví šport, či už profesionálne alebo ako koníček a chceli by ste podporu pri dosahovaní cieľa alebo regenerácie, môžeme doplniť váš tréning vypracovaním konkrétnych cvičení.
 • Cvičíte v skupinovej lekcii a máte otázku ohľadom svojej praxe, ásany alebo vhodnej úpravy? Súkromné hodiny môžu skutočne pomôcť pri podpore vašej doterajšej praxe v štúdiu alebo doma.
 • Na súkromnej lekcii sme pri vás a pre vás na 100%. Vidíme vás, vnímame náladu, dokážeme previesť každým pohybom, pózou, postupnosťou. Môžete klásť otázky, môžeme si dať čas na diskusiu, rozobrať alebo upraviť akúkoľvek pózu s ohľadom na akékoľvek zranenie alebo nepohodlie, ktoré môžete mať. Nemusíme robiť nič, čo nechcete! Nemusíte sa báť kde parkovať, lebo u nás budete mať miesto garantované. Nemusíte rozmýšľať komu nechať postrážiť deti, pretože sa stretneme v deň a čas, ktorý vám bude vyhovovať najviac.
 • Na každej lekcii dostanete presne to, čo potrebujete. Každá hodina sa zameria na to, čo vás v daný deň najviac podporí. Možno zistíte, že ste sa chceli zamerať na budovanie sily, ale večer, pred vašou lekciou jogy vám deti nedali spať a vy sa cítite vyčerpaní a unavení. Momentálne skutočne potrebujete hodinu, ktorá vám pomôže nájsť rovnováhu, pokoj a energiu na prekonanie rušného dňa.

Referencie

Dovolím si anonymne citovať pár žiakov a ich hlášky: „Pred začatím som mala výhrady, že nie som dosť dobrá, nie som flexibilná a nie som dosť silná, aby som sa venovala joge”. Prípadne známe výroky dievčat a dám: „ Mám krátke ruky a tuto mi vadí brucho, či veľké poprsie, preto sa mi to nedarí ako ostatným.“

Súkromná lekcia môže mať mnoho podôb

Nájsť správnu rovnováhu vo vašom živote je dôležité. Každá hodina sa bude pravdepodobne líšiť na fyzickej a emočnej úrovni v závislosti od toho, ako sa cítite. Vždy máte na výber, môžeme pracovať hlavne na fyzickej praxi a / alebo vám môžem predstaviť jednoduché dýchacie a meditačné techniky.

Varianty súkromného stretnutia v TVOJA JOGA

 • Individuálna lekcia 1 osoba 60 / 75 minút (Danka, Peťka, Monika)
 • Individuálna lekcia 2 osoby 65 / 75 minút (Danka, Peťka, Monika)
 • Zvukoterapia 1 osoba 45 minút (Danka)

Finančný príspevok za osobnú výuku

Ak máte záujem o súkromné stretnutie, kontaktujte nás vopred mailom na info@tvojajoga.sk, naplánujeme si telefonický hovor, kde odpovieme na všetky vaše otázky a zistíme, či je to pre Vás vhodné, možné.

Daniela Lászlová, TVOJA JOGA o.z.

Blog

Menu
error: Content is protected !!