Pozvánka na: SKY YOGA EURÓPA 2021

JOGA NA NAJVYŠSEJ TERASE EURÓPA BC

Joga a harmónia na najvyššej slnečnej terase v Banskej Bystrici. Joga pri západne slnka: SKY YOGA EURÓPA na 19. poschodí Európa Business Center.

SKY YOGA EURÓPA 2021

Aj toto leto bude centrum TVOJA JOGA sprievodcom letnej jogy pod holým nebom. Jedinečný výhľad na farebné mesto Banská Bystrica – srdce Slovenska. Vzdušný priestor, jemný vánok na tvári a odraz bronzového slnka na pokožke. Vzdialení od zeme, blízko k oblohe budeme hľadať svoj stred počas podvečernej jogy. Perfektný spôsob, ako sa uvoľniť po celom dni a odprevadiť zapadajúce slnko.

Ako sa môžeš prihlásiť? 

Rezervácia.  Rezervuj sa jednoducho cez rezervačný systém TVOJA JOGA.

Kedy? Vybrané utorky v mesiacoch júl a august 2021. Začíname prvým stretnutím už 13.7.2021 od 19.00 – 20.00 hod.

Kde?  Stretávame sa o 18.45 hod. (presne prosím :-)) vo vnútri v Europa Shopping Center na prízemí, v uličke medzi pobočkou VÚB banka a Freedom Barbers. Spoločný presun na 19. poschodie Europa Business Center, Banská Bystrica.

Príspevok na cvičeniePríspevok na SKY jogu je 10,- Euro. Platba je možná: z kreditu návštevníka alebo v online platbou pri rezervácii miesta. Ta toto podujatie neumožňujeme vstup na MS kartu.

Počasie. V prípade nepriaznivého počasia sa necvičí. Rezervácie sú organizátorom stornované. O zrušení jogy kvôli počasiu je bezodkladne poskytnutá informácia formou sms alebo telefonicky. Automaticky bude vytvorený náhradný termín, ktorý Vám bude ponúknutý.

Zrušenie rezervácie. Ak sa nemôžete cvičenia zúčastniť, rezerváciu prosím zrušte včas. Zrušenie rezervácie je možné iba elektronicky v správe rezervácii – najneskôr  24 hodín pred udalosťou, pričom môžete za seba poslať aj náhradníka.

Oblečenie. Pohodlné, vrstvené. Priestor neposkytuje šatňu, preto je dobré prísť v športovom.

Jogamatky. Vybavenie na jogu je súčasťou cvičenia. Ak uprednostníte vlastnú podložku, bez problémov si ju prineste.

Spomienky

Do skorého stretnutia. Namasté.

Daniela Lászlová – TVOJA JOGA nielen YOGA

Blog

Menu
error: Content is protected !!