DIVYA YOGA SADHANA s indickým majstrom

 1. Tvoja Joga
 2. Oznamy
 3. DIVYA YOGA SADHANA s indickým majstrom

DIVYA YOGA SADHANA
s indickým majstrom

Zorganizovali sme pre vás v Banskej Bystrici jedinečný kurz DIVYA YOGA SADHANA s indickým majstrom (dňa 21.-22.1.2023), s mojim vzácnym hosťom a učiteľom z Indie Sacchidanandaprem Acharya Swamin. Srdečne Vás pozývame. Víkend bude zameraný na védické cvičenia a meditácie, ktoré obsahujú sériu autentických techník pre seba transformáciu.

DIVYA YOGA SADHANA s indickým majstrom – obsah praxe

 1. Nadi Suddhi Kriya (prostredníctvom práce s vedomým dychom)
 2. Sambhavi Maha Mudra (aktivácia tretieho oka)
 3. Patanjali Kriya Yoga (cvičenie prebúdzania energie srdca)
 4. Maha Samadhi Sadhana (intenzívna meditácia)

 

DIVYA YOGA SADHANA autenticky – program stretnutia

21.1.2023, SOBOTA: 9:30 -17:00 hod.
 1. Nadi Suddhi Kriya – pomáha telu posilniť pľúca, zlepšiť kapacitu dýchania, zvýšiť prietok krvi, zvýšiť životnú energiu, uvoľniť nervový systém, upokojiť myseľ a posilniť imunitný systém. Po duchovnej stránke sa preukázalo, že Nadi Suddhi Kriya zlepšuje koncentráciu a bdelosť, čo vám umožňuje získať jasnosť, účel a smer vo vašom živote.
 2. Sambhavi Maha Mudra – je vnútorná jogová technika, ktorá otvára dvere rôznych dimenzií nášmu vedomiu a pomáha presahovať myseľ, prebúdzať naše tretie oko a pomáha duchovnému životu prúdiť intenzívne a neustále. Sambhavi Maha Mudra je jednou z vysoko uznávaných praktík v tradičných textoch jogy, spomína sa v Gheranḍa Samhita a Haṭha Yoga Pradipika.
 3. Patanjali Kriya Yoga – je nástroj, prostredníctvom ktorého môže byť naša evolúcia vedomia a energie urýchlená. Starovekí jogíni spoznali, že tajomstvo kozmického vedomia je úzko spojené s 3 významnými jogínskymi praktikami.
22.1.2023, NEDEĽA 10:00 -14:00 hod.
 1. Praktizovanie troch vyššie uvedených jogínskych praktík.
 2. Maha Samadhi Sadhana – je jedinečný meditačný program, ktorý radikálne zmení váš život. Je to integrovaná a radostná duchovná cesta, ktorá vám umožňuje osobne zažiť najhlbšiu úroveň vášho bytia.Spoločný proces uľahčuje a podporuje vnorenie sa do čistého vedomia v duchovnej hĺbke. Okamžite pocítite blaženosť a slobodu v svojej nekonečnej prirodzenosti a spoznáte svoju celistvosť a dokonalosť. V atmosfére intenzívneho ticha vo vás prebúdza kozmickú tvorivú energiu.

DIVYA YOGA SADHANA – prínos cvičenia

Toto podujatie a prax, ktorá Vám bude odovzdaná, môže byť najviac transformatívne duchovné skúmanie vo vašom živote, prostredníctvom meditačných praktík a starých Védických poznaní, ktoré vedie duchovný majster Sacchidanandaprem. Prostredníctvom vedomých praktík odhaľte vnútornú múdrosť, pokoj, nekonečnú radosť a uvedomenie, ktoré vyplýva z konečného vnútorného potenciálu. Odovzdaná prax kultivuje holistický blahobyt fyzických, mentálnych, emocionálnych a duchovných stavov.

Po slnení všetkých praktík máte možnosť získať certifikát od našej indickej spoločnosti.

Viac informácií o víkendovom transformačnom programe:

 • Miesto konania:
  TVOJA JOGA, o.z.
  T. Vansovej 10
  974 01 Banská Bystrica
  www.tvojajoga.sk
 • Prihlasovanie sa: info@tvojajoga.sk
 • Program prebieha v angličtine so simultánnym tlmočením.
 • Cena je formou daru v hodnote 125,- Euro člen KLUBU TJ o.z., 130,- Euro ostatní.
 • V cene je zahrnuté vegetariánske občerstvenie.
Kto je Sacchidanandaprem Acharya Swamin?
Swamin Sacchidanandaprem je duchovným majstrom Advaita Vedanta, mystikom, zakladateľom školy Brahma Vidya Siddhanta a nadácie Sacchidanandaprem. Od roku 2004 cestuje neúnavne po Indii, Ázii a Európe, prednáša o svojom zážitkovom učení a vedie rôzne intenzívne pobyty. Jeho žiaci mali možnosť dospieť k zlepšeniu v životoch a to na všetkých úrovniach: fyzickej, psychologické, ekonomické, spirituálnej. Nevyhlasuje sa za gurua alebo duchovného učiteľa, ale v jeho prítomnosti dostávajú ľudia príležitosť meniť svoje životy. Nenasleduje konkrétne náboženstvo, alebo duchovnú tradíciu, ale vedie k objaveniu rôznych dimenzií vnútorného a vonkajšieho sveta pomocou vedome zážitkových techník – a tiež pomocou humoru. Swamin je láskyplný muž s otvoreným srdcom, ktorý učí s detskou nevinnosťou a vtipom a tiež prirodzenosťou a ľudskosťou, ktorá je každému srdcu blízka
Ak chcete vedieť o Swaminovi a jeho programoch, navštívte: www.sacchidanandaprem.org
Daniela Lászová, TVOJA JOGA o.z. o Swaminovi Sacchidanandaprem:
Swamin je môj učiteľ a priateľ 5 rokov. Zoznámila som sa s ním na Slovenku a absolvovala som s ním viaceré učenia a programy. Mala som príležitosť byť súčasťou duchovných pútí do Indie, ktoré sa konali v Himalájach pod záštitou nadácie sacchidanandaprem.org. Práve tu som mala možnosť vidieť aj pôsobenie nadácie a jej činnosť, ktorá sa okrem védickej výuky zaoberá aj charitatívnou a dobrovoľníckou činnosťou. Swamin má láskavé srdce a hlboké poznanie. Jeho energia na vás bude mať absolútne pozitívny dopad od prvého kontaktu. Veľmi si vážim jeho múdrosť, prepojenie a ochotu. Láska, čistota, jasnosť a pravda sú najsilnejšími kvalitami, ktoré u neho prechovávam v úcte. Som nesmierne rada, že sa opäť vracia do Európy a na Slovensko, kde ako putovný učiteľ šíri védické učenie, pomáha mnohým na ich duchovnej ceste ale i v osobnom raste.

Blog

Menu
error: Content is protected !!