Joga a relax doma 

Prinášame online joga praktiky pre telesné a duševné zdravie. Budeme sa snažiť byť na blízku formami pre okolnosti vhodnými. Každý finančný dar, príspevok za cvičnie, poslúži TVOJA JOGA o.z. na realizáiu a technické zabezpečenie prenosu lekcie k Vám.

Joga a relax doma

Aké mám možnosti, ak chcem cvičiť doma s TVOJA JOGA?

1. Live lekcie ~ v utorok a štvrtok

Live lekcia jogy 2 x týždenne. Pridajte sa k nám z pohodlia domova kdekoľvek žijete.
  • UTORKY o 18.00 – Vinyásová, plynulá joga. Kombinácia štýlu Flow a Power joga, vhodná pre mierne pokročilých a skúsenejších.
  • ŠTVRTKY o 17.00 – Zdravý chrbát aj pre úplných začiatočníkov. Kombinácia klasickej hatha jogy a fyziojogy.

Podľa rozvrhu sú nateraz dostupné lekcie, ktoré k prinášame v priamom prenose domov. Zarezervuj si lekciu klasickým spôsobom cez systém rezervácií a prečítaj si prosím postup: Ako to funguje?  Takáto lekcia je za príspevok 4 € z kreditu. Ak kredit nemáte alebo je v nedostatočnej výške, po prihlásení vám my odošleme link do mailu, určený pre platbu príspevku (4€ / jedno rázovo alebo 20€ / 6 online cvičení). Ak chcete cvičiť viacerí pri jednom zariadení a cítite, že nám z vlastnej vôle chcete darovať o niečo viac ako 4 €, môžete pri platbe vo voliteľnom políčku zadať vlastnú sumu.

Ak si prajete nabiť kredit vo výške 50,- Euro ako doteraz, ktorý je platný aj na online lekcie, aj na klasické lekcie, keď ich sprevádzkujeme, kontaktujte nás vopred na info@tvojajoga.sk, neposielajte peniaze pred tým, ako Vám nepošleme IBAN a VS, aby sme platby vedeli spárovať !!! 

2. Živé prenosy zadarmo ~ v stredu

Nielen cvičenie, ale aj zaujímavosti, jogové techniky Vám prinesieme bezplatne cez živé prenosy, ktoré je možné sledovať cez Facebook alebo YouTube v deň a hodinu, kedy ich budeme avizovať. Tieto podujatia nie sú v rezervačnom systéme, nakoľko sa netreba prihlasovať. Dozviete sa o nich cez Instagram a Facebook alebo priamo cez úvodnú webovú stránku tvoja joga v sekcii ” Najbližšie kurzy, udalosti, semináre”.

3. YouTube videá

Vyberte si z ponuky nahratých videí, kde si viete zvoliť dĺžku i zamerianie cvičenia, podľa času a nálady. Tieto videá si viete pozerať cez TV, na počítači, notebooku, tablete i mobile. Nahraté videá sú zadarmo, ak by ste však chceli prispieť ľubovoľným peňažným darom, link pre odoslanie vášho daru nájdete pod videami v popise alebo tu: http://tvoja.yoga

 

 

Návrat k 5+1 skupinkám v štúdiu

Milí priatelia, nateraz ostaneme cvičiť len za pomoci techniky živých prenosov k Vám domov plus súkromné lekcie jeden na jedného. 
Tak ako aj doteraz, situáciu sledujeme, vyhodnocujeme a s každou aktualizáciou aj my aktualizujeme naše možnosti pre Vás.
Daniela Lászlová, TVOJA JOGA o.z.

Blog

Menu
error: Content is protected !!