Joga pre rodičov a deti (7 – 12 r.)

Byť rodičom je úžasné, ale – čo si budeme navrávať, je to zároveň aj náročné. A náročnejšie je to o viac, ak je mama na všetko sama a nevie si nájsť kúsok času pre svoje potreby. Aké by to bolo, nájsť si aspoň raz do týždňa priestor pre seba, zacvičiť si bez výčitiek? Aké by to bolo urobiť niečo pre svoje telo, pokojnú myseľ a zároveň stráviť skvelý, zmysluplný a vzájomne podporný čas so svojim potomkom?

Joga vo dvojici – pre vás a vaše deti

V tomto kurze budú rodičia deti ( 7-12 r.) prevedení sériou jogových pozícií, relaxačných techník a riadených meditácií, aby sa upevnilo hlboké puto a otvorili sa komunikačné kanály. Deti sa často  zapájajú do mimoškolských aktivít, pribúdajú školské povinnosti a sociálne povinnosti, takže rodičia často svoje deti nevidia ani nie sú pri nich. Štúdio TVOJA JOGA ponúka kurz, v ktorom rodičia skutočne môžu zostať so svojím dieťaťom a zažiť hodinu spolu, bez predchádzajúcej skúsenosti s jogou. Fyzické, kognitívne a emocionálne výhody sú na kurze takisto prínosom, ale čo je najdôležitejšie, vytvoríme spomienky, ktoré môžu vybudovať hlboké základy vzťahu rodiča a dieťaťa. Kurzom vás bude sprevádzať certifikovaná lektorka jogy pre dospelých a pre deti – Peťka Diaková.

Čo môžete od kurzu “Joga pre rodičov a deti” očakávať?

  • cez praktizovanie ásan, stíšenie mysle a vnímanie vlastného dychu sa spoločne učíte nachádzať pokoj a harmóniu vo svojom vnútri
  • trávením spoločného času s vašim dieťaťom prehlbujte vzájomný vzťah, lásku, rešpekt a dôveru
  • spoločne sa naučíte vykonávať zdravý pohyb, ktorý rešpektuje možnosti a rozsah vášho tela
  • deti sa tak naučia pozitívne vnímať svoje telo, vy si touto cestou spevníte jadro tela, vyriešite prípadné ťažkosti s chrbticou, spoločne si zlepšíte pružnosť a hybnosť tela

Informácie o kurze: Joga pre rodičov a deti

DÁTUM: od 14.4.2024
ČAS: nedeľa 9:45 – 10:45
LOKALITA: Štúdio TVOJA JOGA, Terézie Vansovej 10, 974 00 B. Bystrica
POČET STRETNUTÍ: 8 lekcií po 60 minút
LEKTORKA KURZU: Peťka Diaková
FINANČNÝ PRÍSPEVOK NA KURZ: 88,- (za dvojicu = rodič + 1 dieťa), 83,- pre členov KLUBU TJ, informujte sa o možnosti cvičenia s 2 deťmi telefonicky alebo mailom.
POMÔCKY NA CVIČENIE: všetky pomôcky sú k dispozícii v štúdiu

V prípade záujmu o kurz sa môžete samostatne registrovať, alebo nás prosím kontaktujte: info@tvojajoga.sk. Na vyžiadanie vytvoríme registráciu a odošleme informácie k úhrade finančného príspevku. Kurz sa otvára od 4 dvojíc. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť.
Tešíme sa na Vás

Blog

Menu
error: Content is protected !!