Basic joga

  1. Tvoja Joga
  2. Lekcie
  3. Basic joga
 

Basic joga je citlivá kombinácia základov pozícii z Hatha jogy a vybraných dychových techník. Cvičíme obmeny základných pozícií v stoji, v sede a ľahu, ktoré sú dostatočné na zlepšenie zdravia. Práca s celým telom, ale i mentálna relaxácia a uvoľnenie duševného napätia.

Online lekcie s TVOJA JOGA, z pohodlia domova v čase, keď osobné cvičenie v našom štúdiu nie je dostupné. Ako to funguje?

basic yoga

Basic joga, je lekcia, na ktorej cvičíme základné jogové pozície pod vedením vyškolenej lektorky. Cvičíme obmeny základných pozícií v stoji, v sede a ľahu, ktoré sú dostatočné na zlepšenie zdravia. Práca s celým telom, ale i mentálna relaxácia a uvoľnenie duševného napätia. Je vhodná pre mužov aj ženy rôznej fyzickej kondície aj veku.

Nenáročná joga na každý deň. Prostredníctvom tohto štýlu dochádza k postupnému spevneniu stredu tela, k zlepšeniu všeobecnej sily, flexibility a rovnováhy. Upokojíme telo i myseľ, kladieme dôraz na dýchanie a podrobne si ozrejmíme význam všetkých cvičených ásan. Cvičenie je zdravé, bezpečné a najmä efektívne, pretože sa nejedná iba o statické asány, ale aj o plynulý presun z pozície do pozície, čo prispieva k lepšej kondícii a celkovej telesnej koordinácii.

Cvičenie sa vedie ako otvorená lekcia alebo ako forma uceleného dvojmesačného kurzu. Na kurze sa naučíte správne dýchať, cvičiť, používať potrebné pomôcky, vnímať seba samého, relaxovať. Toto všetko vám umožní cvičiť jogu aj doma, podľa svojej potreby a kedykoľvek budete mať chuť.

Odporúčanie
Je vhodná pre mužov aj ženy rôznej fyzickej kondície aj veku. Výuka kurzom je vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí chcú nájsť metodické naučenie jogových pozícií.
Náročnosť lekcie
Mierna
Trvanie lekcie
60 min.
Menu
error: Content is protected !!