SkyYoga Európa

  1. Tvoja Joga
  2. Lekcie
  3. SkyYoga Európa
 

cvičenie na slnečnej otvorenej terase
19. poschodie Európa Business Center, Banská Bystrica
leto 2022

Jedinečný výhľad na farebné mesto Banská Bystrica – srdce Slovenska. Vzdušný priestor, jemný vánok na tvári a odraz bronzového slnka na pokožke. Vzdialení od zeme, blízko k oblohe budeme hľadať svoj stred počas podvečernej jógy. Perfektný spôsob, ako sa uvoľniť po celom dni a odprevadiť zapadajúce slnko.

Cvičíme hatha vinayasa jógu. Prechod jógových pozícií v plynulom tempe so synchronizovaným dýchaním. Naše stretnutia majú dĺžku 60-70 minút a sú vedené lektorkou Dankou. Zahŕňajú prax rôznych pozícií (asán) a záverečnú relaxáciu (shavásanu). Po skončení lekcie máte možnosť chvíľu ticho meditovať alebo sa potešiť pohľadom na krásne farebné mesto obklopené horami.

Jóga sa ukázala byť uceleným prístupom. Je príjemná fyzicky, duševne aj duchovne. Nech ťa neodradí vek, ani skúsenosti.

Ako sa môžeš pridať na SKY YOGA EURÓPA?

Zúčastniť sa na cvičení Sky Yoga sa dá na základe rezervácie. Rezervuj sa jednoducho cez náš systém online rezervácií na webe alebo tak urob osobne pri návšteve v štúdiu.

Kedy cvičíme na streche?

Kde sa stretneme pred cvičením?

Stretávame sa o 18:15 hod. (presne) vo vnútri v Európa Shopping Center, za DM drogériou vedľa MMG Freedom Barbers. Spoločný presun na 19. poschodie Európa Business Center, Banská Bystrica.

Príspevok na cvičenie SKY YOGA EURÓPA

  • Príspevok na jógu: 13 €, člen Klubu TJ 10 €.
  • Na tento druh udalosti neplatia karty MS.
  • Platí sa pred cvičením pri rezervácii ako podmienka rezervácie.

Počasie

V prípade nepriaznivého počasia sa necvičí. Rezervácie budú organizátorom stornované a peniaze sa Vám vrátia do kreditu. O zrušení jógy kvôli počasiu je bezodkladne poskytnutá informácia formou sms alebo telefonicky. Automaticky bude vytvorený náhradný termín, ktorý Vám bude ponúknutý.

Zrušenie rezervácie

Ak sa nemôžete cvičenia zúčastniť, rezerváciu prosím zrušte včas. Zrušenie rezervácie je možné iba elektronicky – najneskôr 24 hodín pred udalosťou, pričom môžete za seba poslať aj náhradníka.

Oblečenie

Pohodlné, vrstvené. Priestor neposkytuje šatňu, preto je dobré prísť v športovom.

Jogamatky

Vybavenie na jogu je súčasťou cvičenia. Ak uprednostníte vlastnú podložku, bez problémov si ju prineste.

Náročnosť lekcie
Stredná
Trvanie lekcie
70 min.
Menu
error: Content is protected !!