Sky Yoga Europa

  1. Tvoja Joga
  2. Lekcie
  3. Sky Yoga Europa
 

cvičenie na slnečnej otvorenej terase
19. poschodie Europa Business Center, Banská Bystrica
leto 2020

Jedinečný výhľad na farebné mesto Banská Bystrica – srdce Slovenska. Vzdušný priestor, jemný vánok na tvári a odraz bronzového slnka na pokožke. Vzdialení od zeme, blízko k oblohe budeme hľadať svoj stred počas podvečernej jogy. Perfektný spôsob, ako sa uvoľniť po celom dni a odprevadiť zapadajúce slnko.

Cvičíme hatha vinayasa jogu. Prechod jogových pozícií v plynulom tempe so synchronizovaným dýchaním. Jogové stretnutia majú dĺžku 75 minút a sú vedené lektorom. Zahŕňajú prax rôznych pozícií (asán) a záverečnú relaxáciu (shavasana). Po skončení lekcie máte možnosť chvíľu ticho meditovať alebo sa potešiť pohľadom na krásne farebné mesto obklopené horami.

Joga sa ukázala byť uceleným prístupom. Je príjemná fyzicky, duševne aj duchovne. Nech ťa neodradí vek, ani skúsenosti.

Ako sa môžeš pridať na SKY YOGA EUROPA?

Cvičiť sa dá iba na základe rezervácie. Rezervuj sa jednoducho, buď cez webstránku alebo Facebook TVOJA JOGA. Tak ako aj na lekcie v štúdiu, aj tu používame rovnaký rezervačný systém. Nezabudni si zvoliť prevádzkareň: Europa Business Centrum. Ak chceš prísť medzi nás na SKY YOGU, prečítaj si prosím dôsledne viac informácii ku kúpe vstupu a k rezervácii miesta.

Kedy?

leto 2020

Kde?

Stretávame sa o 18.15 hod. (presne) vo vnútri v Europa Shopping Center, pri pobočke Tatra Banke. Spoločný presun na 19. poschodie Europa Business Center, Banská Bystrica.

Príspevok na cvičenie

Príspevok na jogu je 10,- Euro. Platí sa pred cvičením ako podmieka rezervácie. Platba je možná: z kreditu návštevníka, ktorý má nabitý na cvičenie v centre TVOJA JOGA alebo v hotovosti, kedy v štúdiu vopred uhradíte lekciu SKY YOGA a my vám pomôžeme i s rezerváciou miesta. V štúdiu vám na recepcii rady asistujeme. Nájdete nás tu medzi jednotlivými lekciami alebo si overte našu prítomnosť : 0918 374 997, info@tvojajoga.sk.

Počasie

V prípade nepriaznivého počasia sa necvičí. Rezervácie sú organizátorom stornované. O zrušení jogy kvôli počasiu je bezodkladne poskytnutá informácia formou sms alebo telefonicky. Automaticky bude vytvorený náhradný termín, ktorý Vám bude ponúknutý.

Zrušenie rezervácie

Ak sa nemôžete cvičenia zúčastniť, rezerváciu prosím zrušte včas. Zrušenie rezervácie je možné iba elektronicky – najneskôr 24 hodín pred udalosťou, pričom môžete za seba poslať aj náhradníka.

Oblečenie

Pohodlné, vrstvené. Priestor neposkytuje šatňu, preto je dobré prísť v športovom.

Jogamatky

Vybavenie na jogu je súčasťou cvičenia. Ak uprednostníte vlastnú podložku, bez problémov si ju prineste.

Náročnosť lekcie
Stredná
Trvanie lekcie
75 min.
Menu