Pochop STRES, pochop SEBA

Netradičné poňatie stresu a Vášho fyzického, mentálneho a duchovného rozvoja

Máte pocit, že ste v poslednom čase stále vystresovaní? Z vojny, politiky, rastúcich cien, z partnerov, detí a v práci to tiež drie…Cítite sa z toho unavení, podráždení a neviete čo s tým? Tento kurz Vám pomôže prežiť nové fyzické, mentálne a duchovné uchopenie problematiky STRESU.

Vašim kurzovým sprievodcom bude Mgr. Jan Hůlka, DiS

Po formálnom vzdelaní fyzioterapeuta a sociálneho pracovníka nasledoval Jan svoju túžbu po používaní tých najúčinnejších liečebných techník a v zahraničí študoval KranioSakrálnu Terapiu, Viscerálnu Manipuláciu, Lymfatickú Terapiu, Havajský šamanizmus Huna a pod. S pravidelnými návštevami Čiech a Slovenska žije dlhodobo v USA. Viac informácií o terapeutovi Janovi a o jeho súkromnej praxi nájdete na stránke: http://www.hulkahealingtherapies.com

Kurz: Pochop STRES, pochop SEBA

Rozoberieme stres, jeho telesné a mentálne prejavy, dopady a význam. Sami si v priebehu kurzu odžijete na niekoľkých telesných, mentálnych a meditačných technikách, ako si s tým poradiť a pretransformujeme stres na užitočného pomocníka.

Máte otázku k obsahu kurzu? Napíšte mail priamo Janovi: hulkalecebneterapie@seznam.cz

Pozvánka na kurz v Banskej Bystrici

DÁTUM: 29.4.2023, sobota od 9:00 do 12:00

MIESTO: štúdio TVOJA JOGA, T. Vansovej 10 (Fortnička), 97401 Banská Bystrica

CENA: 30,- Eur – Údaje k úhrade pošleme po prihlásení sa.

PRIHLÁSENIE SA: info@tvojajoga.sk, 0918 374 99

Počas stretnutia na tomto tematickom kurze vám zapožičiame podložky, deky a ostatné relaxačné pomôcky. Odporúčame pohodlné oblečenie. Naše štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica je plne vybavené joga centrum. Oáza pokoja a relaxu, kde si príjemne oddýchnete a načerpáte nové skúsenosti a informácie. Pre návštevníkov kurzu je k dispozícii súkromné parkovisko v dvore joga domčeka, kde sídlime.

Kurz sa koná od 8 ľudí, max. kapacita 14. V prípade nenaplnenia kurzu Vám peniaze vrátime.

 

Blog

Menu
error: Content is protected !!