Stojka na hlave | workshop s Tibim

Máte pocit, že je vaša prax jogy v štádiu, kedy by ste chceli preskúmať obrátené pozície? Chcete zlepšiť svoju silu a vzdorovať gravitácii?

Toto stretnutie s Tibim bude (aj) o stojkách na hlave. Bude to zábavná nedeľa s istou výzvou pre telo a myseľ.Možno iba potrebujete trochu podporiť, povzbudiť a nasledovať didakticky správne kroky, aby ste v sebe prekonali zábrany, ktoré Vás brzdia v experimentovaní a v realizácii tejto prospešnej ásany.Na stretnutí vám poskytneme základné informácie, zabezpečíme rozohriate tela, poskytneme cvičenia na vybudovanie sily, nápomocné techniky pre ásanu stojka a mentálnu podporu pre budovanie vašej sebadôvery. Všetko pre to, aby ste nielen nohy zo zeme odlepili, ale ich tam aj udržali. Stretnutie bude prekladané malými prestávkami. Tento workshop s Tibim je o stojkách na hlave. Bude to zábavný piatok s istou výzvou pre telo a myseľ.

 

Na osobnom stretnutí vám poskytneme základné informácie, zabezpečíme rozohriate tela vo vinyase, poskytneme cvičenia na vybudovanie sily, nápomocné techniky pre ásanu stojka a mentálnu podporu pre budovanie vašej sebadôvery. Všetko pre to, aby ste nielen nohy zo zeme odlepili, ale ich tam aj udržali. Stretnutie bude prekladané malými prestávkami.

ČO SA NAUČÍTE:

Na workshope sa ponoríme hlbšie do ásany Shirshasana (stoj na hlave) – vo viacerých variantoch. Vyskúšame niekoľko variácií stojky na hlave pre tých, ktorí stoja pred touto telesnou a mentálnou výzvou. Naučíte sa cvičenia na prípravu tela, aby ste si vybudovali silu, stabilitu a flexibilitu potrebnú pre túto ásanu. Dozviete sa tiež tipy a triky na zarovnanie tela, ktoré vám pomôžu dostať sa do pozície.

PRE KOHO JE WORKSHOP URČENÝ:

Tento workshop je vhodný aj pre začiatočníkov, ako aj pre ľudí, ktorí chcú zdokonaliť svoju prax a ponoriť sa hlbšie. Ak ste v joge noví, je to skvelý spôsob, ako sa naučiť základy inverzií v bezpečnom a podpornom prostredí. Ak si nie ste istí, kontaktujte nás otázkami alebo sa opýtajte lektora Tibiho priamo na lekciách.

VÝHODY OBRÁTENÝCH POZÍCIÍ:

Cvičenie inverzií má mnoho výhod. Zlepšujú krvný obeh, stimulujú parasympatický nervový systém, upokojujú, posilňujú imunitu. Vo všeobecnosti asány, ktoré umiestňujú hlavu pod úroveň srdca alebo chodidlá nad úroveň srdca, prinášajú harmóniu tela a mysle a sú považované za rozhodujúcu súčasť každej jogovej praxe.

 

 

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:

Lektor: Tibor Jány
Deň: 8.5.2022
Čas: 10:00 -13:00
Miesto: TVOJA JOGA
Rezervácie, Príspevok: 18,- Euro, KLUB TJ: 16,- Euro
Na workshop sa nedá uplatniť MS karta.

Stretnutie sa uskutoční od 4 účastníkov. Ak sa workshop zruší pre nenaplnenosť, peniažky Vám vrátime.

Workshop sa riadi storno podmienkami centra TVOJA JOGA:

Ďakujeme.

Blog

Menu
error: Content is protected !!