Súťaž: mačka vo vreci. Súťaž s TVOJA JOGA na máj a jún 2021. Nikdy nevieš, čo dostaneš….

Pridajte sa k nám na video lekcie Power Flow joga a vyhrajte jogové darčeky.

Mačka vo vreci

Od 20.5. spolu cvičíme na video lekciách Power Flow joga. Traja lektori, 4 týždne, 4 lekcie. Nikdy nevieš, ktorý lektor Ťa bude sprevádzať. Lekcia bude v štýle plynulého cvičenia. Joga na 60 minút. Každý inštruktor do nej donesie svoju vlastnú dušu, charakter a náboj. Kto to bude? Peťa, Danka alebo Tibor? Aké to bude? Vyskúšaj a zistíš. Máš na každú lekciu 7 dní a na konci jedného týždňa vyžrebujeme jedného prihláseného a odmeníme ho tematickým darčekom.

Súťaž: Mačka vo vreci.  Ak sa chceš zapojiť, tu zistíš ako ?

  1. Prihlás sa na video lekciu POWER FLOW JOGA.
  2. Na štvrtkovú lekciu Power Flow joga sa prihlás kliknutím na odkaz: www.tvojajoga.sk/rozvrh/rezervacia  – najneskôr do štvrtka do 17.45.
  3. Príspevok na tvorbu lekcie je 4 Euro jedno razovou platbou alebo z kreditu, permanentky.
  4. Video lekcia prebieha vo štvrtok  od 18.00 hod., ale obsah danej lekcie Ti je k dispozícii na 1 týždeň.
  5. Transparentné žrebovanie výhercu sa koná raz týždenne: v štvrtok doobeda a o výsledku sa výherca dozvie osobne a tiež cez Facebook a Instagram. Do žrebovania postupuje každý prihlásený.

Súťažný máj-jún  2021

Súťažné štvrtky: 20.5., 27.5., 3.6., 10.6.

Žrebovacie štvrtky:  27.5., 3.6., 10.6.,  17.6.

Čo môžem vyhrať?

Pekné a vecné výhry ako pre dámy, tak aj pre pánov. Balíčky s vecnými cenami sú v rozpätí hodnoty 35 – 50 Euro. Obsah ostáva do poslednej chvíle utajený – veď je to mačka vo vreci :-).

Cvičíme a motivujeme

Aby sme vás motivovali k pravidelnému návratu na jogamatku, budeme súťažiť raz týždenne. Súťaž je malou podporou, krokom k pravidelnosti, sebadisciplíne a pevnej vôli. S blížiacim sa letom rozprúdime krv a pripravíme telo do letného oblečenia.

 

TVOJA JOGA

 

 

Blog

Menu
error: Content is protected !!