2 % pre TVOJA JOGA o.z.

Milí darcovia a priaznivci TVOJA JOGA o.z., opäť sa môžete rozhodnúť, že časť svojej dane venujete na účel podľa vlastného uváženia. Ide o 2 % zo zaplatenej dane z príjmu. Zdanlivo malé číslo je pre nás veľkou pomocou. Tieto zdroje slúžia aspoň na čiastočné financovanie produkčnej tvorby verejného video kanálu YouTube/tvojajoga, či na zabezpečenie chodu kamenného štúdia.

ĎAKUJEME: 2 % pre TVOJA JOGA o.z.

Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli podporiť našu organizáciu poukázaním 2% z dane. Vďaka ľuďom, ako ste vy, sa nám darí napĺňať naše poslanie pri šírení benefitov jogy i v bežnom dennom živote. Sme radi, že ste s nami.

Dôležité údaje o nás, ktoré budete potrebovať pri poukázaní 2% z dane:

Obchodné meno (názov): TVOJA JOGA
Právna forma: občianske združenie
IČO: 50310640
Sídlo: Zelená 2C 97404 Banská Bystrica

Ak ste zamestnanec a požiadali ste zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania, vyplňte Vaše údaje a výšku percenta z dane do Vyhlásenia o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby. Pre uľahčenie Vám ponúkame pred-vyplnené Vyhlásenie za rok 2021.
Všetky čísla, ktoré sú potrebné uviesť do Vyhlásenia, zistíte z Potvrdenia o zaplatení dane, ktoré vám dal zamestnávateľ. Vyhlásenie a Potvrdenie doručte na daňový úrad podľa Vášho bydliska (adresu zistíte tu).

Aj vďaka VAŠIM PERCENTÁM:
• plníme video kanál YouTube verejne dostupnými bezplatnými cvičeniami,
• organizujeme letné cvičenie jogy v Mestskom parku Banská Bystrica
• pravidelne obmieňame pomôcky na cvičenie jogy pri kolektívnom cvičení v kamennom štúdiu

Ďakujeme, že ste s nami a pomáhate nám v našom úsilí.

Danka a tím TVOJA JOGA

 

Blog

Menu
error: Content is protected !!