Cvičíte jogu už nejaký čas a poznáte jej účinky na vaše telo i duševné zdravie? Ste jej zástancom, advokátom? Svoje nadšene zdieľate s inými, lebo im úprimne prajete zažiť rovnaké pocity uvoľnenia, spokojnosti či zdravie? Akékoľvek úsilie o zlepšenie života neprichádza zvon, prichádza impulzom zvnútra. Cez vlastnú skúsenosť ste pocítili zmenu, rozdiel a možno ju chcete dopriať aj iným. Pomôžte niekomu tieto Vianoce doslovne zmeniť život. Darujte darček pre toho, na kom vám záleží. Dobré darčeky nebývajú drahé, len na ne musíte natrafiť. Rozhodnutím teraz darovať aspoň 10 Euro, im darujte darček na celý život. 

Vianočná výzva 2020: Darček pre niekoho na kom vám záleží

Toto je darček pre tých, ktorí jogu možno necvičia, ale zaslúžia si spoznať všetky jej výhody.

Darujte 10 Euro a doprajete svojim blízkym skvelý darček. Získajú od vás (cez nás) voňavú kartu s vianočnou video prezentáciou a s prístupom k „jogovej lekárničke na doma“. Od januára sa z týždňa na týždeň budú s nami z domu učiť, ako napríklad odstrániť bolesti chrbta, ako prehĺbiť spánok, ako nadobudnúť energiu a vitalitu, ako zmierniť úzkosť a oveľa viac. To všetko nielen cez správne cvičenie, ale i formy dýchania a relaxácie. Podáme im našu ruku a povedieme ich niekoľko týždňov k spoznaniu jogy inak ako trend, ku ktorému patria tesné legíny a spevnené telá. Na týždennej báze tematicky dopĺňame cvičenia, tak že existuje dostatok času na viacnásobnú prax doma. Keďže im obsah a sprievodné informácie ostávajú, veríme, že tento darček bude naozaj na celý život.  Naša výuka je virtuálna, s možnosťou sledovať jednotlivé lekcie cez mobil, notebook, tablet, počítač, televízor či hernú konzolu. Čo sa raz naučíš a cez vlastnú skúsenosť spoznáš, to určite nezabudneš!

Klik na zelené okienko, ak chceš darovať darček.

 

Nepredávame vám darčeky, ani služby, a predsa od nás darček pre vašich blízkych dostanete.

Váš finančný dar vo výške aspoň 10 Euro nám, TVOJA JOGA o.z., pomáha budovať verejný online projekt Ako žiť s jogou. Praktická a pre dnešnú dobu esenciálna virtuálna učebnica starostlivosti o seba. Uplatňujeme v nej princípy jogy, relaxácie, všímavosti a kultivácie šťastia v každom dni. Následne bude zverejnená a šírená ďalej bezodplatne, aby mal každý  jeden záujemca možnosť, nástroj a vedomosť, ako upevniť svoje zdravie, imunitu a psyché

Nevyberáme žiaden druh špecifickej vetvy jogy. Princíp integrálnej formy učenia bude joga, ktorá sa tu vyučuje a žije. Je to prístup, kde každý okamih dňa môže byť spojený s konceptom a filozofiou jogy, a to nielen cez jej telesnú povahu ale cez jemné, na čas a energiu nenáročné praktiky.

Tvoja joga na každý deň.

Fundraising

Fundraisingový projekt Vianočná výzva 2020 vznikol počas uplynulých mesiacov. Z pozície učiteľov jogy, vnímame dopad aktuálnej situácie na zdravie tela a na otázky duševného zdravia. Rozhovory s mnohými žiaľ iba potvrdzujú, že v spoločnosti graduje napätie, vnútorné strachy, úzkosť a častokrát s týmito pocitmi ľudia nevedia naložiť. Potláčajú ich, čo sa neskôr prejaví ako psychosomatická choroba, u niekoho ako zvýšená agresivita, hnev atď. Cieľom v projekte nie je suplovať lekára, terapeuta, rehabilitačného pracovníka. Cieľom je naučiť ľudí, ako žiť s jogou. Tak ako v našich sloganoch píšeme: Joga je architektúra života, od základných hodnôt, cez etiku, morálku až po zdravie tela a mysle

 

Viac o projekte Darujte a budete obdarovaní sa dozviete:

  1. Vianočná výzva
  2. Pozadie vianočnej výzvy

 

Daniela Lászlová, TVOJA JOGA o.z.

Blog

Menu
error: Content is protected !!