Zvýšená prevencia a hygiena v štúdiu TVOJA JOGA

  1. Tvoja Joga
  2. Oznamy
  3. Zvýšená prevencia a hygiena v štúdiu TVOJA JOGA

Milí priatelia,  zvýšená prevencia a hygiena v štúdiu TVOJA JOGA je naša priorita v tomto období. Na mieste je zdravá prezieravosť, triezvy úsudok, nesebecký prístup a globálne uvažovanie, nie panika alebo strach ktorý ochromuje a oslabuje vašu imunitu.

V centre TVOJA JOGA o.z.  máme už nejaký čas v prevádzke špecifické hygienické zariadenia. Tieto prístroje sú určené na likvidovanie mikróbov, baktérií a vírusov vo vzduchu a zabezpečujú hygienu na rôznych povrchoch (deky, jogamatky, pomôcky na jogu, sanita, epedá, vankúše, podlaha…), teda všade tam, kde je potrebná rýchla a efektívna dezinfekcia nielen v chrípkovom období.

Opatrenia zo strany joga štúdia TVOJA JOGA

V rámci zvýšenej prevencie v prospech spoločnému zdraviu, používame v TVOJA JOGA 4 formy účinnej dezinfekcie:

  1. antibakteriálne čistiace prostriedky na všetky povrchy,
  2. formu dezinfekcie samotného cirkulovaného vzduchu. Uzavretý germicídny žiarič so zdrojom UVC žiarenia uložený v tuneli, cez ktorý prechádza vzduch z miestností. Všetok vzduch vchádza do prístroja z jedného konca a vychádza z druhého, čím sa zabezpečuje cirkulácia vzduchu. V tuneli je vysoká dávka UVC žiarenia, ktorá v kombinácií s prietokom vytvorí potrebnú dávku pre likvidáciu rôznych typov baktérií a vírusov v celej miestnosti. Táto forma je zdraviu bezpečná aj počas plnej prevádzky.

Večer po uzavretí štúdia prebieha hĺbkové čistenie a sterilizácia priestoru a povrchov:

  1. hĺbkové čistenie germicídnym žiaričom ( Otvorený germicídny žiarič , UV žiarenie otvorené)
  2. čistenie ozónom.

Tento spôsob prevencie a hygieny nenarúša chod našej prevádzky, naopak zvyšuje bezpečnosť. Prístroje nerušia pohodlie, komfort a relaxačnú zónu, na ktorú ste mnohí zvyknutí.

Opatrenia zo strany navštevníkov

Prosíme aj vás, milí návštevníci, o zodpovedný prístup k svojmu a nášmu zdraviu. Od umytia rúk mydlom, usušenie jedno rázovými papierovými utierkami, ktoré sú v kúpeľni až po aplikáciu dezinfekčného gélu, ktorý máte u nás k dispozícii na recepcii. Po docvičení používate jedno rázové vreckovky na očistenie svojich pomôcok. Odporúčame i vlastný uterák na podložku.

Ak sa necitíe dobre, je rozumné svoju účasť včas stornovať. Ak ste boli v krátkom období mimo SR , najmä v epidemiologicky rizikových oblastí, rešpektujte prosím odporúčania hlavného hygienika SR a pristupujte k situácii okolo koronavírusu zodpovedne. Aj keď nemáte klinické príznaky, mal by ste na 14 dní ostať v izolácii svojho domáceho prostredia.

Na mieste je zdravá prezieravosť, triezvy úsudok, nesebecký prístup a globálne uvažovanie, nie panika alebo strach ktorý ochromuje a oslabuje vašu imunitu.

 

Ďakujeme Vám

team TVOJA JOGA

Blog

Menu