Holistické energetické liečenie s indickým majstrom Sacchidanandaprem

 1. Tvoja Joga
 2. Oznamy
 3. Holistické energetické liečenie s indickým majstrom Sacchidanandaprem

Holistické energetické liečenie s indickým majstrom Sacchidanandaprem Acharya Swamin

Srdečne vás pozývame na HOLISTICKÉ ENERGETICKÉ LIEČENIE s indickým majstrom v štúdiu TVOJA JOGA, Banská Bystrica. Júlový víkend  (1.-2.7.2023) bude zameraný na autentické védické cvičenia, ich vysvetlenie, interpretáciu a výuku.

Holistické energetické liečenie

Holistické energetické liečenie ponúka védické meditačné, dýchacie praktiky (pránájáma), ako i rituály rozprúdenia energie a samoliečebné metódy pre blaho tela, mysle, emócií a vnútornej energie. Táto prax otvára srdce – zdroj lásky a pomáha k spoznávaniu a k spojeniu sa s vnútornou bytosťou (Ja).

Kvôli mnohým okolnostiam (ako sú napríklad: toxické vzťahy, očakávania rodiny, generačné i vlastné traumy, emocionálny a materiálny nedostatok, zanedbanie, šikana, choroby, spoločnosť orientovaná na výkon, mediálny smog,… ) sú naše nervové sústavy do väčšej či menšej miery dysregulované, a následne aj naše duševné a telesné zdravie, náš vzťah so sebou samým a ostatnými je kompromitovaný. Zažívame depresie, stres, neistotu, strach, hnev, frustráciu. Tieto emócie nás oberajú o radosť, zdravie, šťastie a schopnosť prežívať momenty naozaj naplno.

Rozkvitnúť vo vedomí

Holistické energetické duchovné liečebné metódy, ktoré vyučuje Swami, pomáhajú jednoducho a ľahko uvoľniť chronický stres a depresiu. Umožňujú zažiť neskutočnú silu mysle a srdca. Umožňujú, aby ste uvoľnili strach, neistotu, duševnú a emocionálnu únavu, úzkosť, hnev, chronický stres, nepokoj. Na emocionálnej úrovni poskytuje táto technika energetickú rovnováhu, ktorá umožňuje zbaviť sa bremena potláčaných emócií, pocitov viny a sebapoškodzovania. Poskytnuté cvičenia vám môžu pomôcť prekonať takéto vzorce a cítiť sa nažive a kvitnúce vo vašej bytosti a vo vašom vedomí.

Sacchidanandaprem Acharya Swamin tiež ponúka príležitosť prijať vašu pravú podstatu a prejaviť božskosť vo vás – slobodnú, nespútanú a zdravú. Zdieľa metódy na znovuobjavenie posvätnosti energií a absolútnu možnosť vyliečiť sa z poškodzujúcich a traumatických zážitkov mysle, emócií a duše.

Program: Holistické energetické liečenie | 1.-2.7.2023

Tento víkendový program sa uskutoční 1.-2.7.  Program potrvá od soboty, od 9:30 do 16:30 a bude pokračovať nedeľou od 10:00 do 14:00. Súčasťou programu býva aj možnosť prihlásiť sa u učiteľa na osobné konzultácie. Počas celého víkendu sú vítané akékoľvek otázky týkajúce sa praxi, ale Swami rád a často odpovedá aj na iné veci, ktoré účastníkov zaujímajú.

Miesto konania:
TVOJA JOGA, o.z.
T. Vansovej 10
974 01 Banská Bystrica
www.tvojajoga.sk

 • Prihlásenie na udalosť mailom:  info@tvojajoga.sk.
 • Počet účastníkov je obmedzený.
 • Program prebieha v angličtine so simultánnym tlmočením.
 • Cena je formou daru v hodnote:
  125,- Euro člen KLUBU TJ o.z.,
  130,- Euro ostatní.
 • V cene je zahrnuté vegetariánske občerstvenie.

Referencie a osobné skúsenosti

Daniela Lászová, TVOJA JOGA o Swaminovi:

Swamin je môj učiteľ a priateľ 5 rokov. Zoznámila som sa s ním na Slovenku a absolvovala som s ním mnohé učenia a programy. Mala som príležitosť byť súčasťou viacerých duchovných pútí do Indie, ktoré sa konali v Himalájach a v Južnej Indii pod záštitou nadácie sacchidanandaprem.org. Práve tu som mala možnosť spoznať aktivity nadácie, ktorá sa okrem védickej výuky zaoberá aj charitatívnou a dobrovoľníckou činnosťou. Swamin má láskavé srdce a hlboké poznanie. Jeho energia na vás bude mať absolútne pozitívny dopad od prvého kontaktu. Veľmi si vážim jeho múdrosť, prepojenie a ochotu. Láska, čistota, jasnosť a pravda sú najsilnejšími kvalitami, ktoré u neho prechovávam v úcte. Som nesmierne rada, že sa opäť vracia do Európy a na Slovensko, kde ako putovný učiteľ šíri védické učenie, pomáha mnohým na ich duchovnej ceste ale i v osobnom raste.

Kto je Sacchidanandaprem Acharya Swamin?

Swamin Sacchidanandaprem je duchovným majstrom Advaita Vedanta, mystikom, zakladateľom školy Brahma Vidya Siddhanta a nadácie Sacchidanandaprem. Od roku 2004 cestuje neúnavne po Indii, Ázii a Európe, prednáša o svojom zážitkovom učení a vedie rôzne intenzívne pobyty. Jeho žiaci mali možnosť dospieť k zlepšeniu v životoch a to na všetkých úrovniach: fyzickej, psychologické, ekonomické, spirituálnej. Nevyhlasuje sa za gurua alebo duchovného učiteľa, ale v jeho prítomnosti dostávajú ľudia príležitosť meniť svoje životy. Nenasleduje konkrétne náboženstvo, alebo duchovnú tradíciu, ale vedie k objaveniu rôznych dimenzií vnútorného a vonkajšieho sveta pomocou vedome zážitkových techník – a tiež pomocou humoru. Swamin je láskyplný muž s otvoreným srdcom, ktorý učí s detskou nevinnosťou a vtipom a tiež prirodzenosťou a ľudskosťou, ktorá je každému srdcu blízka.

Ak chcete vedieť o Swaminovi a jeho programoch, navštívte: www.sacchidanandaprem.org

Blog

Menu
error: Content is protected !!