Letná joga v Mestskom parku, Banská Bystrica.

Leto je tu a rovnako tak aj Joga v parku! Pripojte sa k nám na jogu v Mestskom parku, Banská Bystrica. Pribaľte si svoju podložku. Doneste svojich priateľov, deti, kolegov ale aj susedov a doprajte si ten za úžasný relax s tímom lektorov z TVOJA JOGA o.z. Bez ohľadu na vek a ohybnosť – každý je vítaný. Zasadnite do mäkkej trávy a nechajte sa previesť lekciou jogy. Za šumenia stromov, za spevu vtáctva, upokojíte a osviežite svoju myseľ.

Letná joga v Mestskom parku s TVOJA JOGA  

LETNÁ JOGA V MESTSKOM PARKU (pri altánku) 
Od 3. júla do 31.augusta 2024
Streda: 18:00 - 19:00

V parku cvičíme len za pekného počasia.  

Nezabudnite si so sebou priniesť podložku a vodu. 
Sledujte nás na Facebooku a Instagrame a získajte aktuálne informácie

AKCIA JE ZADARMO
prípadne môžete prispieť dobrovoľným finančným darom 
na podporu aktivít TVOJA JOGA o.z.

Stretnutia budú citlivou kombináciou hatha jogy a vybraných mobilizačných cvikov.  Joga bude prezentovaná ako práca s telom, dychom ale i mentálna relaxácia a uvoľnenie duševného napätia. Spoločne rozhýbeme chrbticu, kĺby a svalový aparát. Zacvičíme si rôzne varianty Pozdravu slnku – krásna zostava podporujúcu pružnosť chrbtice, bdelosť mysle a koncentráciu. Stretnutia sú naozaj pre každého. Joga je krásna v tom, že sme vedení k počúvaniu svojho tela. Rešpektujeme, čo nám našepkáva. Joga nestavia na výkon, preto sú vítaní aj ľudia bez skúseností.

Vzhľadom na skupinový charakter cvičenia odporúčame každému prihliadnuť na svoj zdravotný stav. Hoci je cvičenie jogy súčasť zdravého životného štýlu, prevencia bolestí, v prípade ochorení a liečby vážnejších kardiovaskulárnych ochorení a nedoriešených bolestí je vhodné najprv konzultovať svoj zdravotný stav s lekárom a poradiť sa ohľadne vhodnosti cvičenia pre vašu diagnózu.

O joge a zdraví: S jogou prichádza zdravie.

Často kladené otázky o Joge v parku

1. Musím byť na určitej úrovni jogy, aby som sa mohol zúčastniť?

Nie. Nezáleží na skúsenostiach. Môže to byť vaša prvá lekcia jogy. Nejde o telesnú náročnosť či kondíciu, skôr o harmonické skĺbenie, pohybu, dychu a relaxácie.

2. Čo si musím doniesť?

Je dôležité vziať si oblečenie, v ktorom sa môžete voľne pohybovať a ohýbať sa a vyhovuje aktuálnemu počasiu.  Ak máte podložku na jogu, odporúčame vám, aby ste si ju priniesli, ale skvele funguje aj uterák alebo deka!

3. Čo sa stane ak prší?

Cvičíme iba ak je pekné počasie. Počasie a ďalšie aktualizácie k akcii nájdete na našej stránke na Facebooku. Uvidíme sa v lete v parku!

4. Stojí účasť niečo?

Toto podujatie je bezplatné a prístupné verejnosti. Ak sa však dobre cítite, môžete nechať v klobúku dobrovoľný finančný dar podľa vlastného uváženia na podporu fungovania TVOJA JOGA o.z.

Blog

Menu
error: Content is protected !!