Virtuál Joga Klub | video lekcie

 1. Tvoja Joga
 2. Oznamy
 3. Virtuál Joga Klub | video lekcie

Virtuál Joga Klub | video lekcie

S prichádzajúcou jeseňou sa vracajú do ponuky naše video lekcie jogy. Začíname od októbra s novými cvičeniami v štýle: hatha joga, power jogy, flow joga zdravý chrbát či relax joga. Tematické lekcie pre telo prekladané jemnejšími technikami pre energiu a myseľ.

Dôvod, prečo sa ľudia vracajú k našim video lekciám:

 • Časová nezávislosť (cvičím kedy potrebujem – napríklad aj skoro ráno, cvičím koľko potrebujem)
 • Neviazanosť na mieste (cvičím doma, na chate, na dovolenke…)
 • Opakované cvičenie lekcie viackrát
 • Zdieľanie lekcie s členmi jednej domácnosti
 • Výhoda klubovej ceny video lekcie – namiesto 5 € cvičím len za príspevok 2,50 € alebo úplne zadarmo
 • Udržanie kontinuity v praxi a vnútornej disciplíny
 • Profesionálne kvalitný záznam obrazu a zvuku

Lekcie budú nastavené vo frekvencii podľa otvorenosti štúdia. S prípadným uzatváraním prezenčných lekcií narastie frekvencia video lekcií na viac záznamov do týždňa

Virtuál Joga Klub | video lekcie

Chcem cvičiť, ale neviem či budem mať čas

Deň preméry video lekcie je nastavený na pondelok o 17.00, ale všetky naše video lekcie sú dostupné na 7 dní, tak že sa pokojne prihláste aj v prípade, že nestihnete cvičiť v konkrétny deň a hodinu premiéry. Lekcia je dostupná od pondelka do pondelka :-).

Ako cvičenie prebieha?

Cvičíme cca 60 – 45 min. podľa zamerania lekcie. Dych, pohyb, relax a iste aj viac. Spolu uvoľníme telesné i duševné napätie. Navádzame na správnu formu dýchania. Dych je nástroj uvoľnenia i opory v mnohých pozíciách. Vďaka plynulosti, navodenia príjemného pocitu vám čas veľmi rýchle plynie. Učíme rozlišovať, nacítiť a prežiť, nie len mechanicky opakovať. Zapojiť sa môže začiatočník aj skúsený. Prevedie Vás striedavo lekciami Danka, Tibor, Peťa a Monika. Obsah lekcie a lektora avizujeme vopred v Rozvrhu, na stránke v sekcii Kurzy a cez sociálne siete Facebook a Instagram.

Prihlásenie sa a podpora

 1. Prihláste sa vopred na video lekciu cez REZERVÁCIU.
 2. Video lekcia je v Rozvrhu nastavená na každý pondelok o 17.00. Lekcia je uvedená modrou farbou, kým štúdiové kontaktné lekcie majú v online rozvrhu zelenú farbu.
 3. Rezervačný systém podporuje online rezerváciu najneskôr 15 minút pred začiatkom lekcie. Ak sa zbadáte neskôr, kontaktujte nás telefonicky: 0918 374 997. Technicky vám pomôžeme sa na lekciu prihlásiť aj dodatočne.
 4. Finančný príspevok 5 € na lekciu je odpočítaný z kreditu alebo je odoslaný formou online platby pri rezervácii.
 5. Pre členov KLUBU tvoja joga platia rôzne úrovne finančného príspevku (2,50 € alebo úplne zadarmo).
 6. Stačia Vám potom webové odkazy, ktoré pošleme v deň lekcie do emailu. Žiadne inštalácie. Môžete ako predlohu cvičenia s nami použiť: mobil, tablet, notebook, počítač, TV ale aj hernú konzolu.

 

Tvoja Joga

Blog

Menu
error: Content is protected !!