Vitaj september !

Milí priatelia, od septembra 2023 nás čakajú tak ako každú novú jogovú sezónu nejaké maličké zmeny či kozmetické úpravy v rozvrhu lekcií.
Poďme na to a predstavme si, čo nás čaká:
  1. FLOW vs. BASIC JOGA s Peťkou. Vo štvrtok sa medzi sebou prehodili od septembra 2 lekcie. Začíname Flow jogou o 16:30 a pokračujeme Basic jogou o 17:50.
  2. ZDRAVÝ CHRBÁT (piatok, od 8.9.) s Ľudemilkou sa predlžuje na 75 minút. Týka sa to iba piatku.
  3. WHEEL JOGA (nedeľa, od 17.9. o 17.00). Návrat kolieska s Monikou. Otvorená lekcia, kde prijímame karty MS a UP. https://tvojajoga.sk/wheel-yoga
  4. TRADIČNÁ HATHA JOGA (nedeľa, od 17.9. o 18:20). lekcia s Monikou sa posúva k podvečeru.
  5. JOGA PRE RODIČOV A DETI (7-12 r.) – Kurz zložený z 8 stretnutí. Joga pre rodičov a deti. Spoločné stretnutie, cvičenie, vzájomný čas. Pokračujeme od 1.10. v nedeľu o 9:45. https://tvojajoga.sk/joga-pre-rodicov-a-deti/
  6. SHIATSU OŠETRENIE – na vyžiadanie si dohodnite termín ošetrenia s charakterom masáže so Zuzankou (shiatsuzuzka@gmail.com). Môžete sa prihlásiť aj samostatne, pokiaľ uvidíte voľnú ponuku v rozvrhu.
  7. Od 7. do 22.9. sú lekcie s Dankou zastúpené. Po návrate z Indie sa vrátime k pravidelnému cvičeniu, zvukovým kúpeľom a masážam s tibetskými miskami.

Tešíme sa na Vás. 

Blog

Menu
error: Content is protected !!